Збірна Китаю з біатлону пропустить грудневі етапи Кубка світу: у чому причина

Збірна Китаю з біатлону пропустить грудневі етапи Кубка світу: у чому причина

Збірна Китаю з біатлону пропустить грудневі етапи Кубка світу: у чому причина AP

Перша збірна заявила про пропуск змагань.

Збірна Китаю пропускатиме стартові чотири етапи Кубка світу з біатлону. Про це у коментарі норвезькій пресі повідомив тренер команди, Оле Ейнар Бьорндален.

Ексбіатлоніст, а тепер тренер зазначив, що китайська збірна не зможе взяти участь у грудневих етапах Кубка світу з біатлону через коронавірус.

"Ситуація з коронавірусом у Європі - головна причина, з якої ми не зможемо приїхати. Мені дуже шкода команду. Залишається тільки готуватися до наступної можливості, яка буде в січні в Обергофі", - сказав Бьорндален.

Раніше Бьорндален називав іншу причину, через яку більшість команди не може вилетіти до Європи. Як пояснював норвежець, вісім із 11 біатлоністів збірної є військовозобов'язаним, яким поки що не рекомендовано покидати територію країни.

Пропуск одразу чотирьох етапів суттєво позначиться на шансах Китаю поборотися за хорошу позицію в Кубку Нації. А це у свою чергу вплине на представництво Китаю у наступному сезоні, у ході якого відбудеться Олімпіада-2022 у Пекіні.

У минулому сезоні чоловіча збірна Китаю фінішувала 23 в Кубку Націй, жіноча - 17. Відповідно, на цей сезон біатлонна команда отримала право виставляти на кожен чоловічий старт 3 спортсменів, жіночий - 4.

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс