МФК "Миколаїв" на виїзді переміг "ВПК-Агро"

МФК "Миколаїв" на виїзді переміг "ВПК-Агро" Спорт Дніпропетровської області

У 12-му турі Першої ліги з футболу МФК "Миколаїв" на виїзді переміг "ВПК-Агро" з рахунком 0 : 4.

У першому таймі на 24-й хвилині "корабели" відкрили рахунок у матчі. Поблизу штрафного майданчика господарів порушили правила на форварді гостей Вадима Яворського. Стандартне положення прямим ударом реалізував півзахисник Богдан Куксенко – 0 : 1.

На 59-й хвилині гості подвоїли свою перевагу. Після передачі Вадима Яворського, дублем відзначився Богдан Куксенко – 0 : 2.

На 74-й хвилині після прострілу півзахисника "Миколаєва" Сергія Кравченка, голкіпер господарів Денис Шеліхов відбив м’яч у бік 11-метрової позначки, втім першим на добиванні був гравець "корабелів" Руслан Паламар – 0 : 3.

Наприкінці основного часу зустрічі, футболіст "Миколаєва" Дмитро Сула з-за межами штрафного майданчика пробив у нижній кут воріт "ВПК-Агро", де в підсумку встановив остаточний рахунок цієї зустрічі – 0 : 4.

Наступну гру "корабели" зіграють 15 листопада на виїзді проти тернопільської "Ниви".

• Підопічні Іллі Близнюка у попередніх трьох турах перемогли "Прикарпаття" ( Івано-Франківськ), зіграли внічию з кременчуцьким "Кременем" та програли одеському "Чорноморцю"
  • Підопічні Сергія Соловйова в останніх трьох іграх програли кременчуцькому "Кременю" та житомирському "Поліссю", перемогли тернопільську "Ниву"