Новий голова МЗС Британії прибув з першим візитом до Польщі

Новий голова МЗС Британії прибув з першим візитом до Польщі

Сікорський, Ламмі
Міністри закордонних справ Великої Британії та Польщі Девід Ламмі і Радослав Сікорський. Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP / Х

У неділю, 7 липня, новий міністр закордонних справ Великої Британії Девід Ламмі з першим закордонним візитом на цій посаді прибув до Польщі.

Про це повідомили у польському МЗС.

Голова польської дипломатії Радослав Сікорський прийняв Ламмі у своїй резиденції у Хобеліні на півночі Польщі.

"В Хобеліні триває зустріч Радослава Сікорського з міністром закордонних справ Великої Британії Девідом Ламмі. Польща є в маршруті першої закордонної поїздки нового глави британської дипломатії", — зазначає МЗС Польщі.

4 липня у Великій Британії відбулися позачергові парламентські вибори, на яких виграла Лейбористська партія. Британський прем’єр-міністр Ріші Сунак визнав програш своєї Консервативної партії на позачергових парламентських виборах і подав у відставку.

5 липня лідер лейбористів Кір Стармер офіційно став 58-м прем'єром Великої Британії після того, як король Чарльз III призначив його на посаду. Його партія перемогла на дострокових парламентських виборах й отримала понад 400 місць з 650 у Палаті громад.

Yовий прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер призначив на посаду міністра оборони Джона Гілі, а главою зовнішньополітичного відомства країни став Девід Ламмі.У травні вони обоє відвідали Київ й пообіцяли зберегти "залізну" прихильність Великої Британії щодо підтримки України у її війні проти Росії.

На початок