Як позитивні тести на коронавірус змінили підготовку біатлонної команди "Б". Розповідає тренер

Як позитивні тести на коронавірус змінили підготовку біатлонної команди "Б". Розповідає тренер

Ексклюзивно
Як позитивні тести на коронавірус змінили підготовку біатлонної команди "Б". Розповідає тренер instagram.com/fiiliksiajahetkia/

Валерій Лєсніков - про збір української команди "Б" після позитивних тестів на коронавірус.

Українська команда "Б" біатлонної збірної усе літо та перші два осінні місяці провела в Україні. Через пандемію коронавірусу, виїхати на закордонні збори було вкрай складно. Команда "А" вилетіла в Європу лише на початку жовтня, а команда "Б" змогла виїхати на закордонний збір у перших числах листопада.

Читайте також: Команда "Б" збірної України з біатлону вилетіла на збір у Фінляндію. Хто у складі

Обидві частини української збірної, а також юніорська команда перебувають у фінському Вуокатті, де готуються до початку сезону.

Однак за кілька днів після початку підготовки, фінські та українські ЗМІ повідомили, що три атлети зі складу команди "Б" здали позитивний тест на коронавірус (імена не розголошуються). І станом на суботу, 7 листопада, було невідомо, чи дозволять українцям тренуватися і як проходитимуть наступні два тижні їх збору.

За оновленням ситуації, Суспільне Спорт звернулося до тренера жіночої команди "Б" Валерія Лєснікова.

"Біатлоністи, що здали позитивний тест на коронавірус, перебувають на самоізоляції. Усі інші - на карантині: дозволені тренування в лісі на свіжому повітрі, але не групові. Нам також виділили час ввечері для тренувань на лижах: коли закінчують підготовку інші команди, ми виходимо. Це близько 18:30", - розповів Лєсніков.

Вечірні тренування не дають можливості проводити комплексну підготовку, відпрацьовуючи також стрільбу. Тому українська команда чекає, поки їй виділять слот у денний час.

"Уточнюємо час виходу на сніг у денний період, щоб почати проводити комплексні тренування зі стрільбою".

Що стосується атлетів з позитивними тестами на коронавірус, то вони у вівторок, 10 листопада, здадуть повторний тест. Відповідно, рішення щодо їх підготовки прийматиметься після результату цього тесту.

Команда "Б" збірної України пробуде в Фінляндії до 20 листопада, після чого повернеться в Україну.

Склад команди "Б" збірної України з біатлону

  • Жінки: Анастасія Меркушина, Олександра Меркушина, Надія Бєлкіна, Анна Кривонос, Анастасія Рассказова, Оксана Москаленко, Ірина Петренко, Олена Городна та Юлія Городна
  • Чоловіки: Андрій Доценко, Віталій Труш, Артем Тищенко, Руслан Бригадир, Роман Боровик, Сергій Телень та Денис Насико

Що відомо

  • Через позитивний тест на коронавірус у Фінляндію не полетів тренер Олег Меркушин, який працює з Анастасією та Олександрою Меркушиними.
  • В українській команді на коронавірус перехворіла Віта Семеренко, неточний позитивний тест був у Дмитра Підручного.
  • Кубок світу з біатлону 2020/21: календар, розклад, дати етапів

Що варто знати про підготовку України

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика