МБК "Миколаїв" потерпів поразку від БК "Хімік"

МБК "Миколаїв" потерпів поразку від БК "Хімік" Суперліга Парі-Матч

У Суперлізі Парі-Матч з баскетболу чинний володар Кубка України южненський Хімік приймав на власному паркеті МБК "Миколаїв".

Першу чверть з перевагою у три очки закінчили на власну користь "корабели" – 17 : 20.

Другу десятихвилинку краще провели господарі і на велику перерву пішли з рахунком 44 : 34.

В третій чверті баскетболісти "Хіміка" продовжили нарощувати свою перевагу – 66 : 53. Останню десятихвилинку записали на власний рахунок гості матчу, втім перемогу святкували господарі паркету.

У підсумку 84 : 76 і це вже шоста поразка "корабелів" у цьому сезоні. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст "Хіміка" Тайрел Нельсон, який здобув 30 очок та зробив 9 підбирань і 5 передач.

Наступну гру "корабели" зіграють 7 листопада на виїзді проти "Одеси".