Від 17,70 грн на день коштуватиме харчування дітей у школах Миколаєва

Від 17,70 грн на день коштуватиме харчування дітей у школах Миколаєва

Від 17,70 грн на день коштуватиме харчування дітей у школах Миколаєва Суспільне Миколаїв

28 жовтня виконком міської ради Миколаєва встановив граничні норми коштів для харчування дітей у закладах освіти на 2021 рік. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

З 1 січня 2021 року норми коштів на день для харчування вихованців дитсадків становитимуть:

Встановлені гранічні норми коштів для харчування дітей у закладах освіти МиколаєваМиколаївська міська рада

Граничні норми для закладів дошкільної освіти, безоплатне гаряче харчування яких забезпечується за рахунок місцевого бюджету — для дітей дошкільних навчальних закладів з числа: дітей з санаторних груп, дітей які потребують корекції фізичного або розумового розвитку, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, дітей з інвалідністю; вихованці із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", здобувачів освіти з числа дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей, батьки яких є учасниками або загинули у зоні проведення АТО/Операції об’єднаних сил (ООС), дітям з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітям, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів — безкоштовно.

У Миколаївському спеціальному навчально-виховному комплексі для дітей зі зниженим зором (із самостійним приготуванням їжі) у дошкільному відділенні:

  • групи раннього віку — 29,50 грн;
  • групи дошкільного віку — 44,20 грн;
  • з цілодобовим перебуванням — 52,00 грн.

У шкільному відділенні — 44,20 грн.

У закладах загальної середньої освіти гранична норма коштів на день для харчування дітей у таборах з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти, спеціальних загальноосвітніх та закладів позашкільної освіти встановлено у розмірі 27,80 грн.

Здобувачі освіти з числа внутрішньо переміщених осіб чи здобувачі, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, забезпечуються безкоштовним харчуванням.

Читайте також: "Для миколаївських школярів вартість проїзду у громадському транспорті не змінилася"

Встановлено граничну норму коштів на день для харчування дітей у закладах професійно-технічної освіти, студентів Миколаївського муніципального академічного коледжу.

Так, здобувачам освіти (учні, студенти) із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і дітей, які потребують особливих умов виховання, перебувають на повному утриманні держави норма складає 79,10 грн.

Здобувачі освіти (учні, студенти) із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яким в установленому законодавством порядку призначено опікуна чи піклувальника; здобувачам освіти (учням, студентам)  із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям" — 31,70 грн.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди