Костянтинівська ТВК оголосила результати

Костянтинівська ТВК оголосила результати

Костянтинівська ТВК оголосила результати
Нацполіція

У Костянтинівці територіальна виборча комісія завершила обробляти результати голосування за голову громади та депутатів. На підрахунок витратили півтори доби. Сьогодні 17 членів комісії почали підписувати протоколи та оголошувати результати волевиявлення.

"Кількість виборців , яка взяла участь у голосуванні 16 819, кількість бюлетенів, визнаних не дійсними 410", - каже голова Костянтинівської територіальної виборчої комісії Наталія Кравченко.

Кравченко додала, що найбільшу кількість голосів набрали кандидати на посаду міського голови. 1. Азаров Олег Анатолійович 6 804, у відсотковому значенні 46,02%. 2. Кулик Олександр Олександрович 5488, що у відсотках 37,12 %. Чертков Сергій Іванович 1599 – це 10, 82% .

Як розповів Суспільному кандидат на посаду міського голови Костянтинівки, який набрав найбільшу кількість голосів, Олег Азаров, Костянтинівка не відноситься до тих міст, де може бути другий тур виборів.

Олег Азаров
Олег Азаров. Фото: Азаров Олег

Загальні відомості

Народився у липні 1976 року у Тольятті СРСР . Має українське громадянство. Одружений. Має трьох синів.

Освіта

Костянтинівський індустріальний технікум за спеціальністю "Механік скляної промисловості"; "Слов'янський діловий інститут".

Кар'єра

Працював судовим розпорядником, інспектором в Костянтинівській Державної Податкової Інспекції, з 2009 почав займатися адвокатською діяльністю. Спеціалізація - господарські та податкові спори. Останні 5 років працював тільки з бізнесом юристом

Партійність ОПЗЖ.

Нагадаємо, за посаду мера Костянтинівки змагалось 15 кандидатів.

Костянтинівка ТВК оголосила результати
Костянтинівка ТВК оголосила результати. Фото: Суспільне Донбас

Вибір редакції

На початок