В Європі вперше за час пандемії зафіксували понад 100 тисяч випадків COVID-19 за добу

В Європі вперше за час пандемії зафіксували понад 100 тисяч випадків COVID-19 за добу

В Європі вперше за час пандемії зафіксували понад 100 тисяч випадків COVID-19 за добу
AP

У країнах Європи протягом доби 8 жовтня підтвердили понад 100 тисяч випадків COVID-19 вперше за весь період пандемії.

Як повідомляє The Guardian, епіцентрами нового спалаху стали Велика Британія, Росія, Іспанія та Франція, де протягом останніх трьох діб реєстрували не менше 10 тисяч випадків щоденно.

Зокрема, Росія повідомила про найвищу кількість виявлених випадків починаючи з травня, зауважує видання.

Окрім того, 8 жовтня у Великій Британії зареєстрували понад 17 тисяч випадків захворювання. Міністр охорони здоров’я країни Метт Хенкок попередив, що країна перебуває "в небезпечному моменті".

Раніше у багатьох частинах північної Англії, Шотландії та Уельсі британський уряд запровадив жорсткі обмеження на соціальну взаємодію, щоб стримати стрімке поширення хвороби.

Що відомо

  • У світі зареєстровано понад 36 мільйонів випадків COVID-19.
  • Європейська комісія підписала договір про постачання півмільйона курсів американського препарату "Ремдесивір" для лікування хворих на COVID-19.
  • Сенат німецької столиці Берліна та влада британської Шотландії вирішили посилити карантин через збільшення нових випадків зараження на коронавірус.
  • Верховний суд Мадриду визнав неправомірним рішення Міністерства охорони здоров'я Іспанії про обмеження руху в столиці та 9 навколишніх департаментах.
  • Президент Європарламенту Девід Сассолі пішов на карантин після того, як в одного з його співробітників підтвердили COVID-19.
  • Уряд Румунії тимчасово припинив авіасполучення з Україною та іншими державами, які потрапили до жовтої зони карантину через погіршення епідеміологічної ситуації.
  • Болгарія запровадила для українців в'їзд на свою територію лише за наявності негативного ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого за 72 години до перетину кордону.
  • 8 жовтня в Україні на COVID-19 захворіло 5804 особи.
  • Станом на 2 жовтня, Міністерство охорони здоров'я віднесло 43 країни до "червоної зони" за рівнем поширення COVID-19.

Читайте також

Знеболювальний ефект та ген від неандертальців. Огляд наукових досліджень про коронавірус

На початок