Лише з негативним тестом: Болгарія змінила правила в'їзду для українців

Лише з негативним тестом: Болгарія змінила правила в'їзду для українців

Лише з негативним тестом: Болгарія змінила правила в'їзду для українців
Travelsewhere

Болгарія запровадила для українців в'їзд на свою територію лише за наявності негативного ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого за 72 години до перетину кордону.

"З 1 жовтня до 30 листопада цього ркоу громадянам України дозволено в’їжджати на територію Болгарії за наявності довідки, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який має бути зроблений за 72 години до перетину кордону", — йдеться у повідомленні посольства України в Болгарії в Facebook.

Згідно з ним, у довідці мають бути вказані особисті дані особи (згідно з паспортом громадянина України для виїзду закордон), відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані, дата проведення тестування), а також прописаний латиницею метод (PCR) та негативний результат (Negativе).

Міністерство охорони здоров'я Болгарії ухвалило таке рішення 30 вересня.

Що відомо

  • 25 вересня Міністерство охорони здоров'я України віднесло Болгарію до країн "зеленої" зони.
  • Міністерство охорони здоров'я скасувало обов'язкове проходження тестування на коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) для осіб, які виходять із самоізоляції.
  • У вересні МОЗ Болгарії дозволяв громадянам України в'їжджати на територію країни без негативного тесту на коронавірус і обов'язкового карантину.
  • До списку країн, куди можуть подорожувати українці, додалися Бразилія, Домініканська республіка та Демократична республіка Конго.
На початок