МОЗ оновило список країн "червоної" зони. Куди безпечно подорожувати

МОЗ оновило список країн "червоної" зони. Куди безпечно подорожувати

МОЗ оновило список країн "червоної" зони. Куди безпечно подорожувати
Ілюстративне фото, Unsplash

Станом на 2 жовтня, Міністерство охорони здоров'я віднесло 43 країни до "червоної зони" за рівнем поширення COVID-19.

Як зазначено на сайті відомства, у список потрапили 15 держав, щодо яких немає даних стосовно кількості хворих на COVID-19.

МОЗ країни
Країни, які потрапили у "червоний список". МОЗ

Зокрема, до країн "червоної зони" МОЗ відніс відкриті для українських туристів США, Мальдіви та Багамські острови, а також Ірак, Бразилію, Чорногорію. Крім цього, у список потрапили і закриті для українських туристів Іспанія, Франція, Чехія, Ізраїль.

До країн "зеленої зони" віднесені відкриті для українських туристів Об'єднані Арабські Емірати, Албанія, Вірменія, Велика Британія, Сербія, Північна Македонія, Ірландія, Іран, Туреччина, Єгипет, Казахстан, Словенія, Білорусь, Сейшельські острови, Коморські острови, Кенія, Мексика, а також закриті для українських туристів Росія, Італія, Канада, Грузія, Польща, Китай, Німеччина, Кіпр і Туніс.

Станом на 2 жовтня, в Україні показник захворюваності за останніх 14 днів на 100 тис. населення становить 126,5.

Чинні правила в'їзду українців до усіх країн світу можна перевірити на карті МЗС і зазначив, що нині ведеться діалог із Грецією та азійськими країнами щодо відкриття кордонів для українських громадян.

Що відомо

  • Станом на 30 вересня, до списку країн, куди можуть подорожувати українці, додалися Йорданія, Колумбія, Нігерія та Гана.
  • З 15 червня Україна відновила міжнародне авіасполучення з країнами, які відкрили кордони для українських рейсів. Обмеження на поїздки громадян України до Європи залишається чинним, утім є винятки.
  • З 28 вересня в Україну знову можуть в'їжджати іноземні громадяни, оскільки припинила діяти відповідна заборона уряду. Проте правила для в’їзду змінили — тепер для перетину кордону іноземцям необхідно мати страховку.
На початок