Командувач Сухопутних військ Сирський відвідав Бахмутський напрямок

Командувач Сухопутних військ Сирський відвідав Бахмутський напрямок

Командувач Сухопутних військ Сирський відвідав Бахмутський напрямок
Фото: Telegram/Сухопутні війська

Генерал-полковник Олександр Сирський вчергове відвідав українських військових, які перебувають на Бахмутському напрямку.

Про це повідомили в Telegram Сухопутних військ ЗСУ.

Російська армія, як зазначили у Сухопутних військах, намагається прорвати українську оборону в районі Часового Яру та штурмує малими групами під прикриттям дронів та артилерії, застосовує дрони-камікадзе та засоби радіоелектронної боротьби.

"Ситуація напружена, вимагає постійного контролю за обстановкою та оперативного прийняття рішень безпосередньо на місцях. Командувач заслухав командирів бригад щодо актуальної обстановки, провів оцінку ефективності вогневого ураження та розглянув нові способи підвищення вогневих спроможностей наших військ", — йдеться у повідомленні.

Генерал-полковник з командирами частин та підрозділів обговорив імовірну тактику дій військових РФ та варіанти подальшого розвитку боїв, аби не допустити просування російської армії вперед.

"За результатами роботи на Бахмутському напрямку генерал-полковник Олександр Сирський прийняв низку рішень. Зокрема, щодо зосередження основних зусиль на загрозливих напрямках та застосування маневру вогневими засобами", — розповіли у Сухопутних військах.

Ключовим пріоритетом для української армії є збереження життя воїнів та мінімізація втрат, додав Сирський.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок