Щоденна норма артилерійських снарядів у окупантів знизилась вдвічі — Євлаш

Щоденна норма артилерійських снарядів у окупантів знизилась вдвічі — Євлаш

Щоденна норма артилерійських снарядів у окупантів знизилась вдвічі — Євлаш
Фото: Facebook/ Генеральний штаб ЗСУ

Зараз російські військові витрачають майже у два рази менше боєприпасів на день, ніж пару місяців тому. На це впливають як погодні умови, так і проблеми в самій Росії. За минулу добу на Лимано-Купʼянському та Бахмутському напрямках окупанти завдали майже тисячу ударів з артилерії.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" розказав начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш.

"Ворог продовжує перекидати свої резерви на лінії зіткнення. Зокрема на Бахмутському напрямку однією з ключових цілей ворога залишається пробиття нашої лінії оборони та проходження в напрямку Часового Яру", — повідомив Ілля Євлаш.

За минулу добу 2 лютого на Бахмутському напрямку російські окупанти завдали 415 ударів з артилерії. Тут відбулось чотири бої.

ЗСУ ліквідували близько 100 окупантів, а також 48 одиниць техніки, зокрема, танки, БМП, броньовані машини та різні міномети і гармати. Також знищили три склади з боєприпасами та чотири укриття.

На Лимано-Купʼянському напрямку російські окупанти п'ять разів застосовували авіацію, зокрема штурмовики СУ-34 та вертоліт Мі-8. Також російські війська 574 рази били з артилерії.

Українські військові ліквідували 111 окупантів та знищити 11 одиниць техніки, серед яких два танки, чотири БМП та п'ять автівок. Також знищили п'ять укриттів військових.

"Наразі інтенсивність обстрілів трохи спала. Бо декілька місяців тому ми могли говорити про 700 обстрілів на день, лише на одній ділянці. Ймовірно, це пов'язано з погодними умовами і досить несприятливою внутрішньою ситуацією в середині Росії. Якщо раніше вони відстрілювали 60 тисяч боєприпасів на день, то зараз це в районі 30 тисяч", — розповів Ілля Євлаш.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок