У Шепетівському районі на Хмельниччині лікарі обстежуватимуть і вакцинуватимуть дітей та дорослих

У Шепетівському районі на Хмельниччині лікарі обстежуватимуть і вакцинуватимуть дітей та дорослих

Впродовж січня-березня 2024 року у громади Шепетівського району Хмельницької області приїжджатимуть мобільні бригади у складі сімейного лікаря та вузькопрофільних спеціалістів. Вони безкоштовно надаватимуть усім охочим консультацію.Також діти та дорослі матимуть змогу вакцинуватися від небезпечних інфекційних хвороб.

Про це Суспільному розповів генеральний директор ДУ "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України", головний державний санітарний лікар області Микола Габрикевич.

За його інформацією, під час виїзних заходів у громадах Шепетівського району усі охочі зможуть отримати консультацію від невролога, психолога, офтальмолога, кардіолога.

"На місці можна буде визначити рівень кисню та цукру у крові, виміряти артеріальний тиск, вирахувати індекс маси тіла, протестуватися на вірусні гепатити та ВІЛ, пройти електрокардіографію та флюорографію", — зазначив Микола Габрикевич.

За його словами, діти та дорослі матимуть змогу вакцинуватися від небезпечних інфекційних хвороб та коронавірусу.

"Протягом попередніх років ми спостерігали в Україні спалахи небезпечних інфекційних хвороб, запобігти яким можна завдяки вакцинації. Зокрема, у 2021-2022 році був зафіксований спалах поліомієліту, у 2023 році реєстрували випадки кору. Знаємо про непоодинокі випадки дифтерії та правцю.Тому дуже важливо нагадати нашим мешканцям, що щеплюватися, і особливо у часи війни вкрай важливо. Таким чином ми можемо зменшити навантаження на медичні заклади і зберегти більше життів українців", — додав директор Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок