Спортсмени з Хмельниччини здобули перемогу на чемпіонаті світу з універсального бою

Спортсмени з Хмельниччини здобули перемогу на чемпіонаті світу з універсального бою

Чемпіони світу з універсального бою Дмитро Пелих та Анатолій Костюк, 2024
Тренери волочиської ДЮСШ: Дмитро Пелих та Анатолій Костюк, які стали чемпіонами світу з універсального бою, травень 2024. Волочиська міська рада

Волочиські спортсмени Дмитро Пелих та Анатолій Костюк здобули перемогу на чемпіонаті світу з універсального бою, який проходив в турецькому місті Мерсін. Участь у змаганнях взяли понад 400 спортсменів з 30 країн світу.

Про це Суспільне Хмельницький розповіли у Волочиській громаді.

У складі збірної України на чемпіонаті світу виступили два тренери волочиської ДЮСШ: Дмитро Пелих та Анатолій Костюк. І обидва спортсмени здобули перемогу у своїх категоріях, завоювавши золоті медалі.

"Я маю сам йти вперед, і вже потім вести за собою"

25-річний тренер волочиської ДЮСШ Анатолій Косюк спортом займається з 9 класу. Два роки він тренує дітей у ДЮСШ. Перемогу на чемпіонаті світу спортсмен здобув у ваговій категорії до 90 кг. Анатолій каже, золоту медаль вибороти було нелегко.

"Мої суперники були сильні: з Молдови, Румунії, Узбекистану. Коли здобув перемогу, то відчув радість. Заради цього і тренуємось, щоб відчути цей момент. На цьому не зупиняюся. Зараз готуюся до чемпіонату Європи. Вже в понеділок маю виїжджати до Іспанії. Для мене спорт – це перевірка себе. На що спроможній. Бо я, як тренер з дворічним стажем, маю сам постійно йти вперед і вже потім вести за собою".
"Я поборов прокляття другого місця"

27-річний тренер волочиської ДЮСШ Дмитро Пелих почав займатися універсальним боєм 4 роки тому. Золоту медаль виборов у категорії "класика", вага — до 80 кг. Його суперниками були українець, азербайджанець і спортсмен з Казахстану.

"Перемогу здобувати було нелегко, бо всі добре підготовлені. Але, коли дізнався свій результат, то радість переповнювала, тому що на минулих змаганнях не вдавалося вигравати. На минулому змаганні займав друге місце. Перед тим також друге місце. То мене таке переслідувало, як "проклятті другого місця". А тут виграв перше, то звісно, що дуже приємні відчуття".

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок