На посаду мера Коломиї претендує керівник військового госпіталю

На посаду мера Коломиї претендує керівник військового госпіталю

На посаду мера Коломиї претендує керівник військового госпіталю
Facebook Володимир Федоришин

Володимир Федоришин балотується на посаду міського голови Коломиї від політичної партії "Європейська солідарність". Суспільне Карпати підготувало коротке досьє про кандидата.

Володимир Федоришин

Володимир Федоришин
На посаду мера Коломиї претендує керівник військового госпіталю. Суспільне Карпати

Загальні відомості

Володимир Федоришин народився 29-го жовтня 1974-го року (інформація з Facebook). Навчався у Вінницькому національному медичному університеті та в Коломийському медичному училищі імені Івана Франка. Проживає у Коломиї.

Працював дитячим ортопедом-травматологом. З 2014-го року почав поєднувати медицину з волонтерством у ВПО "Коломия-центр", де збирав гуманітарну допомогу українським військовим у зоні АТО.

У 2014-му році став головним лікарем Коломийської вузлової залізничної лікарні станції.

У 2015-му в Коломийському районі з'явилася загроза закриття кількох лікарень. Йшлося і про Коломийську вузлову залізничну лікарню. Щоб не втратити медзаклад, її головний лікар Володимир Федоришин запропонував перепрофілювати його на реабілітаційний центр та передати на баланс області. Таку думку підтримало і керівництво обласної медицини. На базі цього центру вирішили також створити невелику міську лікарню, щоб обслуговувати залізничників. Остаточне рішення мала ухвалити обласна рада.

У 2016-му році постійна депутатська комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю затвердила утворення "Івано-Франківського обласного госпіталю ветеранів війни". Його розгорнули на базі Коломийської залізничної лікарні. Володимир Федоришин очолив його.

Медик у 2018-му році став лауреатом "Всеукраїнської відзнаки "Головний лікар 2018" третього ступеня. За цю ж відзнаку він боровся і у 2019-му році.

Політична діяльність

У 2018-му році Федоришин увійшов до списку довірених осіб політичної партії "БПП "Солідарність". Він представив округ № 88.

У липні 2019-го року напередодні парламентських виборів Володимир Федоришин публічно підтримав кандидата у нардепи Андрія Іванчука.

На вибори міського голови Коломиї Володимир Федоришин балотується від політичної партії "Європейська солідарність".

Майно

Згідно з декларацією за 2019-й рік, у спільній власності зі своєю дружиною Оленою у кандидата є квартира у Коломиї, загальна площа якої становить 66 метрів квадратних. Її подружжя придбало у 2010-му році за 388 578 гривень.

Володимир Федоришин володіє 25 % квартири у Коломиї, яку придбано у 1995-му році. Її загальна площа - 68,8 метрів квадратних, вартість не вказана.

Дружина кандидата Олена Федоришина у своїй власності має земельну ділянку площею 1 500 метрів квадратних у Печеніжині. Згідно з декларацією, вона також є власницею легкового автомобіля BMW вартістю 400 тисяч гривень, який придбали у січні 2018-го року.

У КНП "Коломийська ЦРЛ" Володимир Федоришин працював за сумісництвом дитячим ортопедом-травматологом. Там він отримав 22 610 гривень за рік. За основним місцем роботи кандидат у мери Коломиї заробив 288 321 гривню.

За минулий рік Володимир Федоришин отримав 23 792 гривні пенсії.

Дружина кандидата Олена Федоришина за основним місцем роботи заробила 19 750 гривень, ще 25 620 гривень жінка отримала від департаменту соціальної політики Коломийської міської ради як соціальну виплату.

Володимир Федоришин також працював в окружній виборчій комісії під час виборів Президента України. Там він заробив 4 980 гривень.

У статті "Дохід від відчуження нерухомого майна" дружина Володимира Федоришина Олена отримала 200 тисяч гривень.

У 2019-му році Володимир та Олена отримали по 194 289 гривень за продаж квартири в Коломиї.

Скандали

У липні цього року Володимир Федоришин кореспондентам Суспільного Карпати повідомив, що обласному госпіталю для ветеранів не вистачає грошей. Для нормального функціонування потрібно приблизно п’ять мільйонів гривень. 29-го липня відбулася комісія обласної ради із питань захисту прав учасників АТО та їхніх родин. Тоді голова комісії Наталія Чаплинська заявила, що неодноразово чула скарги тих, хто лікувався у шпиталі. За її словами, у медзакладі лікується більше звичайних громадян, а не ветеранів АТО. На засіданні вирішили провести у реабілітаційному центрі аудит.

Інше

Одружений, виховує доньку та двох синів.

Що відомо

На початок