У Брошнів-Осадській територіальній громаді обрали нового голову

У Брошнів-Осадській територіальній громаді обрали нового голову

У Брошнів-Осадській територіальній громаді обрали нового голову
. Колаж: Суспільне Карпати

У Брошнів-Осадській територіальній громаді, що на Прикарпатті, обрали нового голову. Ним став Тарас Манорик. Про це Суспільному Карпати повідомила голова територіальної виборчої комісії Оксана Гуцуляк.

За нього проголосували 2 тисячі 42 людини. На другому місці - Роман Іванів, якому віддали 1 441 голос, на третьому – Богдан Мельник. Його підтримали 602 жителів громади.

Загалом у голосуванні взяли участь 4 143 виборців. Активність становила 49,29 %.

Найвища активність була в Брошнів-Осаді.

На посаду очільника громади претендували троє кандидатів: Роман Іванів, Богдан Мельник, Тарас Манорик.

Нагадаємо, 24-го січня відбулися вибори голови Брошнів-Осадської територіальної громади, що на Прикарпатті. У списках на шести дільницях було зареєстровано 8 619 виборців.

Експерт з виборчого законодавства та технологій Ігор Ткач прогнозував, що боротьба за крісло голови громади найактивнішою буде між двома кандидатами - Романом Іванівим та Тарасом Манориком.

"Назарій Іванів буде намагатися залишити свій вплив в Брошнів-Осадській громаді через свого брата. Відповідно, є певні думки, що пора щось міняти. І основним таким опонентом є Тарас Манорик, як на мій погляд. Між ними фактично й буде основна битва, інші кандидати десь є в орбіті цих двох" - зазначив Ігор Ткач.

До слова, на місцевих виборах 25-го жовтня перемогу здобув чинний голова громади Назарій Іванів. 13-го листопада 2020-го року Назарій Іванів написав заяву "Про відмову від посади Брошнів-Осадського селищного голови". 16-го листопада Брошнів-Осадська територіальна виборча комісія розглянула його заяву і задовольнила. 2 грудня Назарій Іванів у прямому ефірі Супільного пояснив, чому склав повноваження голови Брошнів-Осадської ТГ

На початок