Конфлікт у Степовому: на врожай соняшника претендують два господарства

Конфлікт у Степовому: на врожай соняшника претендують два господарства

Конфлікт у Степовому: на врожай соняшника претендують два господарства Суспільне Миколаїв

Більше місяця триває конфлікт між Державним підприємством "Племрепродуктор "Степове" та товариством з обмеженою відповідальністю "Неомаркет-і". На врожай соняшника претендують обидві сторони. Свою позицію в цьому спорі на пресконференції висловив представник ТОВ "Неомаркет-і" – адвокат Антон Вавілов.

За словами Антона Вавілова, щоб ДП "Степове" могло здійснити посівну, "Неомаркет-і" перерахував на офіційні рахунки "Степового" гроші на придбання насіння, добрив та палива. Фірма фактично стала заручником у цій ситуації. Вона інвестувала гроші в "Степове" офіційно, при цьому дала роботу людям, які зараз і працюють на цих полях.

Конфлікт у Степовому: на врожай соняшника претендують два господарстваСуспільне Миколаїв

"Після збору урожаю, згідно з цією угодою, прибуток розподілявся 80\20. 20 % від урожаю отримувало ДП "Степове", 80 %, сюди ж входять затрати "Неомаркету-і" та прибуток, фактично це 60/55%", – розповів Антон Вавілов.

Читайте також: "У Миколаєві працівники ДП "Племрепродуктор "Степове" перекрили дорогу"

Юристи державного підприємства "Племрепродуктор "Степове" ставлять під сумнів існування такого договору. Судовий позов "Про визнання договору недійсним", який вони подали 8 вересня 2020 року, формували на основі копії угоди – оригіналів держпідприємство немає.

Конфлікт у Степовому: на врожай соняшника претендують два господарстваСуспільне Миколаїв

"Ми отримали поштою від "Неомаркета-і" ряд документів. Отримали конверт, в якому був договір про спільний обробіток, не оригінал, я так розумію. Перші сторінки були роздруковані, а остання була отсканована. Вони також приклали туди оригінал додаткової угоди №1 до цього договору, також надали додатки до цього договору та акти передачі. Вони ще надали договір підряду щодо виконання якихось робіт. Також було надано копії платіжних доручень про перерахування коштів", – каже юрист державного підприємства "Племрепродуктор "Степове" Олександр Ільїн.

"До невідомих людей, які перешкоджають збору врожаю соняшника державним підприємством, ТОВ "Неомаркет-і" не має ніякого стосунку", – говорить Антон Вавілов.

Конфлікт у Степовому: на врожай соняшника претендують два господарстваСуспільне Миколаїв

"Крім державної охорони ми не наймали нікого. Те, що там говорять "тітушки", або ще там хтось, ми самі не знаємо з якої сторони ті люди діють. Може, там є зацікавленість вже третьої сторони", – каже Антон Вавілов.

Ніяких судових позовів ТОВ "Неомаркета-і" поки не готує.

Що відомо

Конфлікт між Державним підприємством "Племрепродуктор "Степове" та товариством з обмеженою відповідальністю "Неомаркет-і" триває вже більше місяця. Невідомі особи перешкоджають збору урожаю соняшнику держпідприємством. Працівники ДП "Племрепродуктор "Степове" 16 вересня перекривали дорогу та влаштовували мирну акцію в Миколаєві.

.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди