Кількість політичної реклами в миколаївському Facebook зросла втричі

Кількість політичної реклами в миколаївському Facebook зросла втричі

Кількість політичної реклами в миколаївському Facebook зросла втричі Photo Mix

У серпні політичні партії та політики 312 разів рекламували дописи в Facebook, спрямовані на аудиторію Миколаївської області, в той час як у липні були розміщені 93 рекламних оголошення. Про це на своєму сайті повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

За даними сервісу Fb Analyzer, найбільше грошей на політичну рекламу в Facebook, яка таргетувалась на Миколаївщину у серпні, вклав нардеп від “Опозиційної платформи ‒ За життя” Юрій Бойко. Максимальні витрати за 73 рекламних оголошення становили 7 227 доларів. Більшість із них були однотипними.

Серед місцевих політиків найбільш активно рекламувались дописи сторінки “Прайм-тайм з Олександром Сєнкевичем”. На 42 рекламні оголошення було витрачено до 4 158 доларів. У них містились відео, на яких потенційний кандидат на посаду Миколаївського міського голови Олександр Сєнкевич відповідає на запитання містян, пов’язані з благоустроєм міста та коронавірусною інфекцією. Ще сім політичних оголошень були розміщені на сторінці “Олександр Сєнкевич ‒ мер Миколава”. Максимальні витрати на них становили 693 долари.

Кількість політичної реклами в миколаївському Facebook зросла втричіОПОРА

Також рекламний кабінет Facebook використовував потенційний кандидат Юрій Гранатуров. Він витратив на політичну рекламу до 2 675 доларів, розмістивши 25 рекламних оголошень. Більшість із них стосувались партії “За майбутнє”, яка “йде” на місцеві вибори.

Кількість політичної реклами в миколаївському Facebook зросла втричіОПОРА

Потенційна кандидатка на посаду міського голови від “Слуги народу” Тетяна Домбровська розмістила в серпні 12 рекламних оголошень, максимальні витрати становили 1 388 доларів.

Колишній нардеп Артем Ільюк витратив на політичну рекламу максимально 695 доларів. У своїх оголошеннях політик критикував діяльність міського голови та депутатського корпусу. Депутат Миколаївської облради від "Опозиційної платформи ‒ За життя" Максим Невінчаний розмістив сім рекламних оголошень на максимальну суму 693 долари.

Кількість політичної реклами в миколаївському Facebook зросла втричіОПОРА

Трохи менше на політичну рекламу в серпні витратив депутат Миколаївської міської ради від "Опозиційного блоку" Ігор Дятлов. Він рекламував п’ять політичних оголошень вартістю до 595 доларів.

Колишній народний депутат від "Народного фронту" Вадим Підберезняк розмістив п’ять оголошень на політичну тематику, максимальні витрати на них становили 495 доларів.

На три рекламні оголошення лідер громадського об’єднання міста Миколаєва "Відповідь Є!" Олександр Жолобецький витратив до 297 доларів. Голова ГО "Миколаїв − єдина родина" Владислав Чайка у серпні рекламував три оголошення, максимальні витрати на які становили 297 доларів.

Максимум по 198 доларів було витрачено на рекламу, запущену зі сторінок "Політичний діяч Владислав Мартиченко" та "Громадський діяч Бурда Ігор Володимирович". Зі сторінки Сергія Ковалькова, який називає себе "Небайдужим мешканцем міста N", було запущено 14 оголошень, максимальні витрати становили 1 386 доларів. У них, зокрема, зустрічаються критичні зауваження на адресу міського голови.

Кількість політичної реклами в миколаївському Facebook зросла втричіОПОРА

Також політична реклама через Facebook демонструвалася аудиторії Миколаївської області зі сторінок шістьох партій: "Слуга народу", "Опозиційна платформа ‒ За життя", "Батьківщина", "За майбутнє", "Пропозиція", "Наш край". Більшість із них використовували для розповсюдження рекламних оголошень одразу кілька сторінок. Найбільше грошей на рекламу було витрачено зі сторінки "Слуга народу" − до 2 080 доларів. Окрім того, у серпні політична реклама запускалась зі сторінок "Миколаївці з Гройсманом" та "Українська стратегія", присвячених діяльності партії "Українська стратегія Гройсмана", на цю політичну рекламу було витрачено до 397 доларів.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди