На основних напрямках імовірного наступу РФ на півночі встановлено понад 500 тисяч мін — Наєв

На основних напрямках імовірного наступу РФ на півночі встановлено понад 500 тисяч мін — Наєв

Сергій Наєв
Сергій Наєв. Фото: Телеграм Сергій Наєв

На сьогодні на держкордоні тривають заходи щодо удосконалення  фортифікаційного обладнання рубежів оборони і на основних напрямках імовірного наступу противника з червня 2022 року дотепер встановлено понад 500 тисяч протитанкових мін.

Про це в інтерв'ю Укрінформу сказав командувач ОСУВ "Північ" генерал-лейтенант Сергій Наєв.

"На основних напрямках імовірного наступу противника з червня 2022 року дотепер встановлено понад 500 тисяч протитанкових мін. Зокрема, протитанкові мінні поля, протитанкові групи мін, комплекти протипіхотних вибухових пристроїв, фугасів, мінованих завалів тощо. Щільність мінно-вибухових загороджень у нашій смузі відповідальності збільшено в 16 разів", — сказав він.

Крім того, за словами командувача, встановлені невибухові загородження та об’єкти транспортної інфраструктури: мости, дороги тощо. Також тривають роботи над фортифікаційним обладнанням позицій силами місцевих органів влади.

"Ми разом створюємо такі умови, щоб державний кордон України у Північній операційній зоні був повністю непрохідний для ворожих сил. За тісної взаємодії з головами військових адміністрацій будуємо військові інженерно-технічні i фортифікаційні споруди. Встановлюємо додаткові камери спостереження. Робота в цьому напрямі триває цілодобово", — сказав Наєв.

За його словами, організовано постійну взаємодію з військовими адміністраціями стосовно забезпечення захисту об'єктів критичної інфраструктури в результаті встановлення додаткового фортифікаційного обладнання, а також збільшення кількості мобільних вогневих груп ППО.

У липні Наєв заявив, що Україна посилить північний кордон як особовим складом, так і бойовою технікою.

На початок