Наєв розповів, скільки літаків РФ тримає у Білорусі

Наєв розповів, скільки літаків РФ тримає у Білорусі

командувач ОСУВ "Північ" Сергій Наєв
Командувач ОСУВ "Північ" Сергій Наєв. Фото: Facebook-сторінка Сергія Наєва

На території Білорусі залишаються три бойових літаки Су-30СМ та два літаки-розвідники Су-24МР повітряно-космічних сил РФ.

Про це в інтерв’ю Укрінформу сказав командувач ОСУВ "Північ" Сергій Наєв.

За його словами, на початку серпня цього року більшість літаків та усі вертольоти перебазували до російських аеродромів.

"На сьогодні на території Білорусі залишаються три бойових літаки (Су-30СМ) та два літаки-розвідники (Су-24МР), які залучають до виконання завдань Єдиної регіональної системи ППО", — сказав Наєв.

Командувач також розповів, що через білоруські військові полігони та навчальні центри пройшло близько 24 тис. громадян Росії.

"На початку липня усі російські підрозділи наземного контингенту були виведені з Білорусі, і вони вже ведуть бойові дії на території Луганської та Донецької областей. Водночас продовжують функціонувати певні російські об’єкти, які забезпечують попередження про ракетний напад, дальній зв'язок та експлуатацію російських систем ППО і літаків, загалом до 2 тис. осіб", — сказав він.

Раніше представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що Росія не полишає спроб втягнути Білорусь у війну проти України.

7 жовтня командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв розповів, що у Білорусі розпочався новий етап перевірки бойової готовності військ.

Тож, за словами генерал-лейтенанта, українські захисники на відповідних напрямках підсилюють пильність прикордонних нарядів.

Раніше стало відомо, що Білорусь вчергове продовжувала спільні російсько-білоруські навчання, які тривають безперервно з 29 квітня 2022 року.

На початок