Бех-Романчук виграла другі міжнародні змагання за три дні

Бех-Романчук виграла другі міжнародні змагання за три дні Thomas Windestam DECA Text&Bild

Стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук здобула "золото" на других змаганнях поспіль.

Українська атлетка заявилася на Меморіал Януша Кусоцінського в Польщі, який став для неї другим турніром за останні три дні. У неділю Марина Бех-Романчук змагалася на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі (виграла з найкращим результатом сезону), а уже у вівторок - здобула "золото" в Польщі.

Марина Бех-Романчук виграла змагання з результатом 6.78 метра. Її перевага над найближчою конкуренткою склала 11 сантиметрів. Тричі українська стрибунка показувала результат за 6.50 метра, тоді як серед суперниць лише Аліна Ротару в останній спробі стрибнула далі цієї позначки.

Для Бех-Романчук виступ у Польщі став третім за останній тиждень: вона відкрила сезон "сріблом" в Угорщині, а тоді продовжила його двома перемогами. Наступний старт українки - чемпіонат України в Луцьку.