Марина Бех-Романчук зупинилася за 1 см від перемоги на першому турнірі сезону

. Associated Press

Українська стрибунка в довжину з результатом 6.76 метра фінішувала другою на легкоатлетичному турнірі в угорському Секешфехерварі.

Марина Бех-Романчук виборола "срібло" на своєму першому старті після карантинної паузи – "Меморіалі Іштвана Дьюлаї" в Угорщині. Українка показала результат 6.76 метра у п'ятому стрибку, а у вирішальній спробі досягнула позначки 6.72 м.

Від переможниці змагань Марину відділив лише 1 сантиметр: білоруска Анастасія Мірончук-Іванова (Білорусь) фінішувала з результатом 6,77 метра.

Результати

1. Анастасія Мірончук-Іванова (Білорусь) - 6.77 м

2. Марина Бех-Романчук (Україна) - 6.76 м

3. Діана Лешті (Угорщина) - 6.65 м

• На цьому ж турнірі 19-річний метальник молота Михайло Кохан посів третю сходинку, випередивши чотириразового чемпіона світу. Легкоатлет встановив особистий рекорд.
  • 23 серпня Марина Бех-Романчук відкриє сезон Діамантової ліги на етапі в Стокгольмі. Загалом у столиці Швеції Україну представлять чотири легкоатлетки.