У ЗСУ розповіли, де українська армія має успіхи на Бахмутському напрямку

У ЗСУ розповіли, де українська армія має успіхи на Бахмутському напрямку

У ЗСУ розповіли, де українська армія має успіхи на Бахмутському напрямку
Українські військові на фронті поблизу Бахмута на Донеччині, 12 серпня 2023 року. Фото: Libkos/AP

На Бахмутському напрямку Сили оборони мають успіх в напрямку Передтечиного, Андріївки, Кліщіївки, Бахмута, Хромового та Дубово-Василівки. Про це в прямому ефірі телемарафону "Єдині новини" розказав начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

"На Бахмутському напрямку фронту російські військові з боями відступають, мають великі втрати. Зокрема Сили оборони мають успіх в напрямку Передтечиного, Андріївки, Кліщіївки, Бахмута, Хромового та Дубово-Василівки. За добу військові РФ 520 разів обстріляли позиції Сил оборони на цьому напрямку, 5 разів застосовували авіацію, відбулося 13 боїв, під час яких знешкодили 280 солдатів РФ", — розказав Євлаш.

За його словами, військові РФ панікують та намагаються "залатати дірки" в обороні та приймають поспішні рішення.

"Це можна вважати прогалинами в російському військовому плануванні".

Як розповів в ефірі телемарафону "Єдині новини" пресофіцер 26-ї артилерійської бригади Олег Калашніков, яка воює на цьому напрямку, Бахмут залишається "болючою точкою" для російських військових.

"Сили оборони стримують російських солдатів та відтягують на себе, пробивають оборону. На деяких ділянках армія РФ має небезпечну ситуацію, коли ЗСУ можуть прорвати оборону і почати розвивати контрнаступ на цій ділянці. Втрати війська РФ за добу коливаються від однієї роти, це 120 солдатів, до двох рот", — зазначив Калашніков.

Як повідомили в Генштабі ЗСУ, українські військові під Бахмутом продовжують витісняти російських окупантів із займаних позицій.

"У результаті штурмових дій Сили оборони мають частковий успіх на південь від Бахмута, витісняють армію РФ із займаних позицій та закріплюються на досягнутих рубежах", — йдеться у повідомленні Генштабу.

На початок