У Полтавській ТГ погодили встановлення меморіальних дощок на честь воїнів

У Полтавській ТГ погодили встановлення меморіальних дощок на честь воїнів

Меморіальні дошки на честь бійців у Полтаві: які встановлять
Суспільне Полтава

Меморіальні дошки на честь шести воїнів, які загинули під час повномасштабної війни з Росією, встановлять на будівлях у Полтавській громаді. Це погодили на засіданні виконавчого комітету міської ради.

За встановлення дощок проголосували усі 20 присутніх членів виконкому. Засідання відбулося 7 вересня. Про це повідомила кореспондентка Суспільного з місця події.

Виконком у Полтаві погодив встановлення чотирьох меморіальних дощок
Засідання виконкому у Полтавській міській раді, 7 вересня 2023-го року. Суспільне Полтава

У селі Супрунівка на фасаді навчально-виховного комплексу зможуть встановити дошку на честь воїна Олександра Ластовіна. 36-річний боєць був молодшим сержантом 72-ї механізованої бригади імені Чорних Запорожців ЗСУ, поліг 13 липня 2022-го року під час обстрілів.

На фасаді Полтавської дитячої художньої школи в обласному центрі буде меморіальна дошка на честь 44-річного художника та кераміста Святослава Пашинського, який майже 20 років працював у закладі. Він поліг на війні 26 березня 2022-го року у Запорізькій області.

Дошку Святославу Пашинському встановлять у Полтаві
Святослав Пашинський. Суспільне Полтава

На будинку на вулиці Небесної Сотні, 61, у Полтаві буде дошка на честь полеглого 29-річного військового Ігоря Щербака. У цьому будинку чоловік проживав. Він загинув 19 лютого 2023-го року під час ведення бойових дій в районі села Берхівка Донецької області.

Дошку на честь ще трьох воїнів погодили встановити на фасаді головного офісу підприємства "Полтаваобленерго". Її розмістять на честь Сергія Почепа, який загинув у січні 2022-го, Максима Горобця, який поліг у квітні 2022-го, та Сергія Ожиганова. Він захищав Україну до липня 2023-го. Ініціюють встановлення дошки працівники підприємства.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок