У Полтаві прощаються із чотирма воїнами, які загинули під час оборони України

У Полтаві прощаються із чотирма воїнами, які загинули під час оборони України

Уточнено
У Полтаві прощаються із чотирма воїнами, які загинули під час оборони України
Фото: Суспільне Полтава

Панахиду влаштували біля Свято-Успенського собору ПЦУ. Попрощатися із загиблими прийшли рідні, друзі та побратими. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного, яка перебуває на місці.

Прощаються із Назаром Сапаровим, Ігорем Щербаком, Андрієм Ковтуном та Олександром Тараненком. Інформацію про полеглих Суспільному надав речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

прощання
Прощання влаштували біля Свято-Успенського соору. Фото: Суспільне Полтава

38-річний солдат Назар Сапаров загинув 24 січня в результаті здійснення російською армією штурмових дій позицій підрозділу поблизу міста Вугледар Донецької області. Воїн проживав у Полтаві.

Також полін лейтенант Ігор Щербак, який проживав у Полтаві. Він загинув 19 лютого під час ведення бойових дій в районі села Берхівка Донецької області. Військовому було 29 років.

Обох воїнів поховають на Затуринському кладовищі, що біля обласного центру.

прощання
Рідні прощаються із бійцем. Фото: Суспільне Полтава

Ще один загиблий – рядовий Андрій Ковтун. Чоловік проживав у селі Божівське Новоселівської громади. Від 24 червня 2020-го року він служив за контрактом у Збройних силах України. 37-річний боєць загинув під час виконання бойового завдання 13 лютого 2023-го року, отримавши поранення несумісні з життям. Сталося це поблизу поблизу міста Кремінна Сєвєродонецького району на Луганщині.

Поховають військового на кладовищі у селі Затурине біля обласного центру.

прощання
Люди, які прийшли попрощатися із бійцями. Фото: Суспільне Полтава

А Олександр Тараненко із села Михайлівка Диканської громади поліг 16 лютого під час бойових дій поблизу села Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Він від початку повномасштабного вторгнення служив за контрактом. Полеглому було 38 років, він мав звання сержант.

Олександра Тараненка поховають у населеному пункті, де він проживав.

На початок