"Він хотів служити": у Полтаві попрощалися із бійцем Сергієм Ожигановим, який поліг на війні

"Він хотів служити": у Полтаві попрощалися із бійцем Сергієм Ожигановим, який поліг на війні

Доповнено
Сергій Ожиганов загинув на війні з Росією
Суспільне Полтава

Військовослужбовця із Полтави Сергія Ожиганова поховали 18 липня на Затуринському кладовищі. Боєць поліг 12 липня на Донеччині, повідомив Суспільному начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування Сергій Шкурупій.

Що відомо про воїна Сергія Ожиганова

Панахиду за бійцем влаштували біля Свято-Успенського собору ПЦУ в Полтаві 18 липня.

"У перші дні війни він разом із батьком пішов добровольцем, але відразу його не взяли, працював до останнього. Потім отримав повістку. Загинув як герой, боронячи нашу Україну", – розповів Суспільному знайомий загиблого Олексій Кучерявий.

Прощання із Сергієм Ожигановим у Полтаві влаштували 18 липня 2023
Портрет Сергія Ожиганова. Суспільне Полтава

Сергій Ожиганов народився й жив у Полтаві. До війська долучився 24 березня 2023-го року. Служив на посаді навідника десантно-штурмового батальйону, мав звання солдат.

Загинув боєць 12 липня 2023-го року біля села Новомихайлівка на Донеччині, повідомив Суспільному начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування Сергій Шкурупій.

Як знайомі пригадують воїна Сергія Ожиганова

Сергієві Ожиганову було 30 років. У нього лишилися батьки та сестра, розповів Суспільному його батько Владислав Ожиганов.

"Він хотів служити. Веселий, любив життя, любив рибалку, дівчат, спорт. Собаку Джека любив, Джека він привів ще з друзями, ще 2011-го року, я був у відрядженні. Він до сих пір його чекає. Остання розмова була у нас 11 числа (липня – ред.) з ним. Було все добре, він був на відпочинку, сказав, що дуже сумує".

Прощання із Сергієм Ожигановим влаштували у Полтаві, де він проживав
Сергія Ожиганова відспівали біля Свято-Успенського собору ПЦУ. Суспільне Полтава

Поховали Сергія Ожиганова на Затуринському кладовищі біля обласного центру. Його знайома Людмила Бадула пригадує:

"Сергійка пам’ятаю щирим, веселим, сміливим, відкритим таким. Часто, коли я приходила, він пропонував подивитися свої малюнки. Дуже гарний хлопчик був".

На прощання із Сергієм Ожигановимприйшли його рідні, близькі та знайомі
Рідні біля домовини Сергія Ожиганова. Суспільне Полтава

Як розповів Олексій Кучерявий, із Сергієм вони разом працювали. У цивільному житті чоловік був електромонтером.

"Ми з ним народилися в один день – 17 травня. Я пам’ятаю, його батько прийшов до мене на День народження 1993-го року і каже: "Льоха, привітай мене, у мене син народився". Пам’ятаємо його як світлу людину, на яку можна було завжди покластися. Він, якщо його про щось попросиш, ніколи не відмовляв. Був чесним, справедливим", – розповів колега воїна Олексій Кучерявий.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок