У Полтаві встановлять меморіальні дошки на честь загиблих воїнів

У Полтаві встановлять меморіальні дошки на честь загиблих воїнів

У Полтаві встановлять меморіальні дошки для чотирьох воїнів
Суспільне Полтава

У Полтаві погодили встановлення меморіальних дощок у пам’ять про загиблих під час повномасштабного вторгнення Росії Ігоря Щербака, Сергія Почепи, Максима Горобця та Сергія Ожиганова. Таке рішення ухвалили 11 серпня на засіданні комісії в міській раді.

У Полтавській міській раді погодили встановлення двох меморіальних дощок. Це на честь загиблих військових Ігоря Щербака – на будинку, де він проживав, та одну спільну на честь Сергія Почепа, Максима Горобця та Сергія Ожиганова – на будівлі підприємства, де працювали чоловіки.

У Полтаві мають встановити меморіальні дошки на честь загиблих воїнів
Засідання комісії у Полтавській міській раді 11 серпня 2023. Суспільне Полтава

Таке рішення ухвалили під час засідання міської комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам’яті осіб та подій. Про це Суспільному розповів перший заступник голови Полтавської міськради Валерій Пархоменко.

"У нас на засіданні комісії з перейменування два звернення, одне від ОСББ, друге – від "Полтаваобленерго" щодо встановлення меморіальних дощок на будівлях. В одному ОСББ проживав мешканець, який загинув під час виконання бойового завдання. І "Полтаваобленерго" прислали подання щодо своїх трьох працівників, які були мобілізовані для захисту нашої держави, також загинули під час виконання бойового завдання. Тому ми підтримали звернення цих двох установ та погодили встановлення меморіальних дощок на цих будівлях, де проживали і працювали хлопці, які віддали своє життя за незалежність держави", – розповів Валерій Пархоменко.

Рішення підтримали усі члени комісії. Щодо фінансування на встановлення меморіальних дощок представники ОСББ та підприємства не звертались, розповів Валерій Пархоменко.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter| YouTube| Facebook

На початок