Масові заходи на Полтавщині: розробляють порядок погодження

Масові заходи на Полтавщині: розробляють порядок погодження

Масові заходи на Полтавщині будуть погоджувати за окремим порядком
Фото ілюстративне, Pexels

У Полтавській області два тижні діє заборона на проведення масових заходів. Дозволи на них планують видавати у спеціальному порядку.

Як розповів під час апаратної наради 4 вересня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, заборону щодо масових зібрань поки не скасували.

"Безпечні умови ― це пріоритет у всіх галузях життєдіяльності області. Зараз готуємо порядок щодо погодження проведення культурних, спортивних та інших заходів. Я думаю, що на цьому тижні його ухвалять на Раді оборони області", ― розповів начальник ОВА.

Подробиці щодо нового порядку погодження заходів поки не оприлюднюють. Сама ж заборона на масові зібрання діє на Полтавщині від 21 серпня. Її затвердили задля безпеки, зокрема, перед Днем Незалежності України.

Що відомо про російські обстріли Полтавщини

Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого 2022-го року поцілили по об’єктах у Миргороді.

За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня 2022-го року у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор". 28 серпня 2023-го армія РФ обстріляла олійницю у селищі Гоголеве, загинуло чотири людини.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок