Тенісисти з Миколаєва на всеукраїнських змаганнях вибороли медалі

Тенісисти з Миколаєва на всеукраїнських змаганнях вибороли медалі Skitterphoto

Миколаївські спортсмени здобули п’ять медалей на турнірі з тенісу ІІ категорії "Пам‘яті В.С. Великих". Про це повідомляє управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації.

Змагання відбувались у Новій Каховці. У турнірі взяли участь тенісисти віком до 16 років. Спортсмени з Миколаєва, Одеси, Києва, Кривого Рогу, Мелітополя, Херсона, Дніпра, Вінниці та інших міст України змагалися в одиночному та парному розрядах. Усього до змагань долучилось 80 тенісистів. Миколаївські спортсмени посіли наступні призові місця: в одиночному розряді до 12 років друге місце виборов Олександр Бердников, у парному розряді до 12 років срібло здобули Димитрій Пархоменко та Олександр Бердников. Також у парному розряді до 16 років серед дівчат друге місце посіла Валерія Грянна та в парному розряді до 16 років бронзу здобув Олександр Журов.

Переможців та призерів турніру нагородили грамотами, медалями та кубками. Змагання відбувались без глядачів та з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.