"Навчання лише онлайн". Скільки першачків набрали школи Донецької області

"Навчання лише онлайн". Скільки першачків набрали школи Донецької області

"Навчання лише онлайн". Скільки першачків набрали школи Донецької області
Фото Дівєєв Сергій / УНІАН

У Донецькій області до шкіл подали заявки 5128 першокласників. Навчання триватиме з першого вересня по 28 червня у дистанційному режимі.

Про це на брифінгу повідомила директорка департаменту освіти і науки Донецької ОДА Тетяна Сідашева.

"До першого класу подали заявки 5128 першокласників, це попередня інформація, про кількість учнів стане відомо, коли розпочнеться навчання. До десятого класу подали заявки 6528 учнів. Воно триватиме з першого вересня по 28 червня", — розказала вона.

За інформацією ОДА, у новому навчальному році почнуть працювати 275 шкіл, в яких буде навчатися орієнтовно 92 тисячі учнів.

За її словами, Донецька область вже отримала понад 93 відсотки підручників, які були замовлені. Їх кількість складає 102 тисячі. Нині ці підручники доставляють та видають у громадах.

"Сьогодні не завжди є можливість доставляти підручники до шкіл, онлайн освіта передбачає здобувати інформацію з різних джерел, але саме наявність підручника дуже важлива, адже не завжди в населених пунктах області є інтернет та світло", — зазначила вона.

Як розповіла Сідашева, через обов'язкову евакуацію за межами регіону в Україні перебуває понад 35 тисяч учнів, за кордоном навчаються понад 26 тисяч учнів з Донеччини.

У Донецькій області випускниками 11-х класів стали 6 тисяч 663 учнів, 9-й клас цьогоріч закінчили більше 10 тисяч учнів.

Що відомо про режим навчання у школах Донеччини

На початку серпня в обладміністрації повідомили, що навчання в школах регіону з 1 вересня буде виключно онлайн. За даними ОВА, за умови стабілізації ситуації в регіоні рішення про режим роботи закладів загальної середньої освіти буде прийматися військовими адміністраціями населених пунктів з урахуванням безпекової ситуації, наявності та готовності захисних споруд.

Скільки укриттів мають школи Донецької області

За даними на 5 серпня в Донецькій області 64 заклади загальної середньої освіти та 21 заклад дошкільної освіти мають укриття:

  • 64 заклади загальної середньої освіти, з них: 4 готові, 32 обмежено готові, 28 не готові до використання;
  • 21 заклад дошкільної освіти: 8 обмежено готові, 13 не готові до використання.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок