Миколаївський спортсмен здобув перемогу на чемпіонаті Європи з тхеквондо

Самір Мірзоєв після перемоги на чемпіонаті Європи. Фото: Миколаївська міська рада

Миколаївець Самір Мірзоєв став чемпіоном Європи з тхеквондо серед юніорів. Змагання відбулися в Естонії у місті Таллінн.

Про це повідомляється на сайті Миколаївської міської ради.

У другий день Чемпіонату Європи з тхеквондо серед олімпійських вагових категорій та серед юніорів миколаївський спортсмен Самір Мірзоєв завоював титул чемпіона Європи серед юніорів у ваговій категорії до 55 кілограмів.

Самір Мірзоєв провів п'ять поєдинків. Тренують спортсмена Олег Машкін та Тетяна Росовська.

Українські чемпіони, призери та тренери на чемпіонаті Європи з тхеквондо
Українські чемпіони, призери та тренери на чемпіонаті Європи з тхеквондо. Фото Тхеквондо ВТФ України/Facebook

Чемпіонат Європи тривав з 24 по 26 серпня. За два дні європейської першості українські спортсмени здобули вісім нагород.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.