Чемпіонат України з футболу: Прем'єр-ліга
"Динамо" програло в результативному матчі "Бешикташу" у поєдинку плей-оф раунду кваліфікації Ліги конференцій

. ФК "Динамо". Фото: ФК "Динамо"

Доля протистояння визначиться через тиждень.

"Динамо" зіграло перший матч у плей-оф раунді кваліфікації Ліги конференцій. Поєдинок проти турецького "Бешикташа" кияни закінчили поразкою 2:3.

До плей-оф раунду кваліфікації Ліги конференцій "Динамо" пройшло, після того, як здолало у 2-матчевому протистоянні грецький "Аріс". Ключовою стала серія пенальті, у якій кияни перемогли з рахунком 6:5.

Наступний суперником "Динамо" став турецький "Бешикташ". Команди ведуть боротьбу за єврокубкову осінь: переможець зіграє у груповій стадії Ліги конференцій, а ось клуб, що поступиться, втратить єврокубки.

Як минув матч "Динамо" - "Бешикташ"?

• "Динамо" провело рівний перший тайм проти "Бешикташа". На момент Владислава Ваната турецька команда відповіла шансом у Венсана Абубакара.
  • І все ж на перерву "Динамо" пішло, програючи в рахунку. "Бешикташ" заробив пенальті за гру рукою у штрафному майданчику, який реалізував Абубакар.
  • На старті другого тайму "Динамо" зрівняло рахунок, але гол Олександра Караваєва скасували через офсайд. На початку епізоду півзахисник киян забіг у положення поза грою.
  • На 60-й хвилині "Динамо" все ж зрівняло рахунок зусиллями Миколи Шапаренка. Однак через дві хвилини пропустили вдруге - після подачі з кутового відзначився захсник Омар Коллі.
  • Проте "Динамо" змогло вдруге зрівняти рахунок у поєдинку. Вже через чотири хвилини після пропущеного голу Віталія Буяльський виконав подачу на Назара Волошина, який відзначився м'ячем.
  • У заключні 25 хвилин зустрічі "Динамо" продовжувало створювати моменти біля воріт "Бешикташа". Однак гольових загроз не мало. А ось турецька команда у компенсований час зловила киян на контратаці та забила переможний м'яч - 3:2.

Ліга конференцій. Плей-оф раунд, перший матч

"Динамо" - "Бешикташ" 2:3

Голи: Шапаренко, 60, Волошин, 66 - Абубакар, 40 (пенальті), Коллі, 62, Зайнутдінов, 90+5

Матч-відповідь між командами відбудеться у наступний четвер, 31 серпня, у Туреччині.