Зеленський прокоментував можливість відставки Резнікова

Зеленський прокоментував можливість відставки Резнікова

Резніков
. Міністр оборони Олексій Резніков. Фото: REUTERS

Президент Володимир Зеленський прокоментував ймовірність відставки Олексія Резнікова з посади міністра оборони і призначення його послом України у Великій Британії.

Про це він сказав на спільній з премʼєр-міністром Фінляндії Петтері Орпо пресконференції в Києві, відповідаючи на питання Суспільного.

"Якщо ви не проти, я готовий коментувати будь-які кадрові рішення в нашій державі після того, як будуть підписані мною відповідні укази", — сказав Зеленський.

Раніше перший віцеспікер Олександр Корнієнко у коментарі Суспільному повідомив, що на порядку денному Верховної ради нема питань про кадрові зміни у Кабінеті міністрів, зокрема не обговорюється відставка міністра оборони Олексія Резнікова.

У серпні ЗМІ писали про імовірне звільнення Резнікова та призначення його послом України у Великій Британії.

Що відомо про скандал із закупівлею харчів для ЗСУ

Міноборони підозрюють у розкраданні коштів на закупівлях харчів для Збройних сил України. 21 січня видання "Дзеркало тижня" опублікувало матеріал журналіста і засновника проєкту "Наші гроші" Юрія Ніколова, у якому стверджується, що за участі Міністерства оборони України розкрадаються кошти на закупівлі харчів для ЗСУ. Зокрема, за словами журналіста, відомство, законтрактувало яйця по 17 грн за штуку, тоді як роздрібна ціна в магазині Києва зараз близько 7 грн за штуку, а картоплю замовили по 22 грн за кілограм, при цьому роздрібна ціна в магазині становить 8–9 грн.

У Міноборони заявили, що інформація про закупівлю харчування для армії за завищеними цінами розповсюджується з ознаками навмисних маніпуляцій та вводить в оману. У відомстві повідомили, що проводять внутрішню перевірку та готують матеріали до СБУ для проведення розслідування щодо поширення свідомо неправдивих даних.

На тлі справи про ймовірне розкрадання коштів на закупівлях харчів для Збройних сил України за участі Міноборони з'явилася інформація про можливу відставку Олексія Резнікова з посади міністра.

Резніков прокоментував можливе рішення щодо своєї відставки. Він сказав, що жоден чиновник не вічний на своїй посаді, однак зазначив, що в будь-якому разі працюватиме для перемоги України. Він також висловив сподівання, що його фах юриста дозволить Україні "не просто перемогти у війні, а ще потім покарати військово-політичне керівництво РФ".

15 лютого Резніков заявив, що Зеленський попросив його залишитися на нинішній посаді після корупційного скандалу у Міноборони.

На початок