"Миколаївгаз" перейшов під держуправління "Нафтогаз". Які нововведення чекають на миколаївців

"Миколаївгаз" перейшов під держуправління "Нафтогаз". Які нововведення чекають на миколаївців

Акціонерне товариство "Миколаївгаз" 15 серпня перейшло під державне управління Групи Нафтогаз.

Про це кореспондентам Суспільного повідомила речниця підприємства "Миколаївгаз" Ірина Крісанова.

"Відучора (15 серпня — ред.) газові мережі Миколаївщини, як і по всій країні поетапно переходять під державне управління Групи Нафтогаз, до складу якої вчора увійшло й АТ "Миколаївгаз". Реквізити наразі залишаються незмінними, ми будемо інформувати наших клієнтів і через паперові квитанції, і через доступні інформаційні засоби", — говорить Ірина Крісанова.

За словами речниці, тариф на розподіл природного газу залишається незмінним.

"Щодо передачі показань, так, сервіси "104" є вже неактуальними для Миколаївщини. Передавати показники, без змін, треба з першого по п’яте число кожного місяця. Зараз для клієнтів компанії доступні сервіси "Газ.ua". Там спрощена процедура реєстрації, де можна передати показання, знаючи номер особового рахунку та прізвище власника рахунку", — розповідає речниця.

Також для передачі показників можливо надіслати смс-повідомлення на короткий номер "46-47", вказавши дев’ять цифр особового рахунку, та п’ять цифр показників лічильника.

"Також у роботі зараз є чат-боти "Газ.ua" у Viber та Telegram, тому показання будуть прийматися таким чином. Також є активні номери телефонів контакт-центру, їх декілька, вони опубліковані на нашій офіційній сторінці у Facebook", — каже Ірина Крісанова.

На сайті "ГАЗМЕРЕЖІ" зазначили, що інтеграція підприємств — перший крок у вирішенні ключової мети — забезпечити ще в трьох областях стійке та ефективне функціонування кожного метра газорозподільної системи.

"Це завдання, яке вже вирішується в низці прифронтових і тилових регіонів України. Послуги населенню надають новоутворені філії управляючої компанії", — йдеться на сайті.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок