МФК "Миколаїв" на виїзді переміг із рахунком 0:4

Перемога та збереження прописки у Першій футбольній лізі. У 30-му турі на виїзді МФК "Миколаїв" переміг ОПФК "Черкащина".

Миколаївці на восьмій хвилині зустрічі відкрили рахунок у матчі. Передачу з лівого флангу, у виконанні Руслана Паламара, головою замкнув захисник Владислав Ляшевський – 0:1.

МФК "Миколаїв" на виїзді переміг із рахунком 0:4ОПФК "Черкащина"

На 13-й хвилині півзахисник корабелів Руслан Паламар пробив у бік воріт господарів, втім голкіпер Анатолій Тимофєєв перевів м’яч на кутовий.

На 23-й хвилині Руслан Паламар у межах штрафного майданчика пробив у ствір воріт. Голкіпер господарів Анатолій Тимофєєв відбив удар. Роман Попов був першим на добиванні, втім воротар вдруге поспіль врятував команду від пропущеного гола.

Через чотири хвилини корабели подвоїли свою перевагу в зустрічі. Після передачі низом від Руслана Паламара, нападник Владислав Войцеховський із 6-ти метрів пробив над голкіпером – 0:2.

На 61-й хвилині корабели забили втретє. Руслан Паламар із 15-ти метрів пробив під поперечиною воріт черкащан – 0:3.

На 78-й хвилині гості забили четвертий гол. Владислав Войцеховський вибіг один на один проти голкіпера Анатолія Тимофєєва та пробив повз нього.

У підсумку арбітр зафіксував кінцевий рахунок зустрічі – 0:4.

МФК "Миколаїв" завершив сезон на 11-й позиції з 34-ма очками та наступний проведе у Першій Лізі. "Черкащина" фінішувала на останньому – 16-му місці, маючи у своєму активі 7 очок, і наступний сезон зіграє у Другій Лізі.