Не придатна для особистої гігієни та миття посуду. У Миколаєві взяли проби централізованої води

Не придатна для особистої гігієни та миття посуду. У Миколаєві взяли проби централізованої води

Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України дослідив проби централізованої води у Миколаєві та Снігурівці. Станом на 2 липня вода не придатна для особистої гігієни, приготування їжі, миття посуду та харчових продуктів.

Про це повідомляє ДУ "Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України".

За інформацією центру контролю та профілактики хвороб, джерела водопостачання у населених пунктах, що зазнали підтоплення, взяті на посилений контроль.

Зокрема у містах Миколаїв та Снігурівка вода в централізованих системах водопостачання не придатна для пиття, приготування їжі, миття посуду, овочів, фруктів та для гігієнічних процедур. У центрі радять використовувати цю воду виключно для господарсько-побутових потреб.

Дослідили фахівці центру і пункти розливу доочищеної води.

"У деяких пунктах розливу доочищеної води м. Миколаєва визначені незначні відхилення за санітарно-хімічним показником (водневий показник), який не впливатиме суттєво на стан здоров’я населення. А в декількох визначено її погіршення за мікробіологічними показниками", — йдеться у повідомленні.

За рекомендаціями ДУ "Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" такі пункти закриті для вжиття заходів щодо приведення якості води до відповідних нормативів.

ДУ "Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" рекомендує вживати кип’ячену воду та бутельовану воду промислового виробництва.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок