Над Миколаївщиною вночі збили два дрони ударного типу "Shahed" — ОК "Південь"

Над Миколаївщиною вночі збили два дрони ударного типу "Shahed" — ОК "Південь"

Над Миколаївщиною вночі збили два дрони ударного типу "Shahed" — ОК "Південь"
Ілюстративне фото дрона-камікадзе. Фото: АР

У ніч проти 16 червня у небі над Миколаївською областю українські військові та сили протиповітряної оборони знищили два дрони-камікадзе, що випустили війська Російської Федерації по території України.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" розповіла керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони "Південь" Наталія Гуменюк.

За словами Наталії Гуменюк, більше атак не було протягом ночі.

"Аналізуючи вчорашній розвиток подій з повітряними тривогами, що вкривали всю територію України, це вимірювання готовності протиповітряної оборони. Росіяни намагалися зрозуміти, де і як цей рівень готовності відбувається. А потім, запустивши першу хвилю, зрозуміли, що не варто. Це було підтримання нервозності, напруження. Насправді, взята пауза, що означає, що далі буде і готуватися до атак вони не припинять", — розповіла речниця ОК "Південь".

Що відомо

  • Дрон-камікадзе — баражуючий боєприпас. Він призначений для ураження цілей на дальній відстані. Наводиться дрон на стаціонарну ціль за супутниковими координатами. Запускається з пускової платформи, має двигун, за допомогою якого набирає швидкість та висоту. Ціль вражає боєголовка в носовій частині дрона.
  • На Миколаївщині протягом 31 травня сили та засобами знищили п'ять російських безпілотників.
  • Над Миколаївщиною 29 травня силами протиповітряної оборони було збито російський безпілотник оперативно-тактичного рівня. А в ніч проти 30 травня — збили два ударних "Shahed-131/136".
  • В ніч проти 28 травня російські війська атакували Україну 54 літальними апаратами "Shahed". Над Миколаївщиною збитий один ударний безпілотник.
  • В ніч проти 27 травня сили протиповітряної оборони збили над Миколаївщиною два ударних безпілотних літальних апарати «Shahed-131/136».

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок