Принц Гаррі стане першим за 130 років представником королівської родини, який свідчитиме в суді

Принц Гаррі стане першим за 130 років представником королівської родини, який свідчитиме в суді

Принц Гаррі
Принц Гаррі. Фото: Associated Press

Принц Гаррі стане першим високопоставленим членом британської королівської сім’ї, який дасть свідчення в суді за 130 років, коли цього тижня він виступить свідком у своєму позові проти газетної групи, яку він звинувачує в протиправній поведінці.

Про це повідомляє Іndependent.

Герцог Сассекський має постати у Високому суді, коли розпочнеться його справа проти видавця Daily Mirror щодо ймовірного незаконного збору інформації.

Гаррі має прибути до суду в Лондоні сьогодні, а у вівторок виступить на місці для свідків, коли його чекає перехресний допит адвокатів MGN.

Принц подає до суду на видавничу групу Mirror Group Newspapers (MGN) про відшкодування збитків, стверджуючи, що журналісти газет, серед яких також Sunday Mirror і Sunday People, були пов’язані з такими методами, як злом телефону, так званий "благгінг" або отримання інформації шляхом обману та використання приватних детективів для протиправної діяльності.

Це буде перший випадок, коли високопоставлена ​​королівська особа дасть свідчення після того, як Едуард VII виступив свідком у частині справи про розлучення в 1870 році та через 20 років у суді за наклеп через карткову гру. Обидва суди відбулися до того, як він став королем.

Що відомо принца Гаррі і Меган Маркл

Американська акторка Меган Маркл та принц Гаррі, герцог Сассекський одружились у травні 2018 року. Їх первісток – Арчі Маунтбеттен-Віндзор, народився 6 травня 2019 року.

У 2020 році вони оголосили про намір скласти основні обов’язки, пов’язані з королівською сім'єю Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. 18 січня стало відомо, що вони більше не використовуватимуть свій королівський титул і не отримуватимуть фінансування на виконання королівських обов'язків.

Від 31 березня 2020 року подружжя припинило виконувати обов'язки членів королівської родини.

У березні 2021 року Принц Гаррі та Меган Маркл дали перше велике інтерв'ю американській телеведучій Опрі Вінфрі. Герцогиня Сассекська Меган розповіла, що члени британської королівської сім'ї обговорювали колір шкіри її майбутньої дитини.

У липні 2021 року стало відомо, що герцог Сассекський принц Гаррі пише мемуари про період його публічного життя з дитинства по нині. У серпні видання з посиланням на джерела повідомило, що британська королева Єлизавета II має намір подати позов проти принца Гаррі та Меган Маркл, якщо вони й надалі будуть розповсюджувати інформацію про життя Букінгемського палацу.

На початок