Пам’яті королеви Єлизавети ІІ. Принц Гаррі опублікував офіційну заяву

Пам’яті королеви Єлизавети ІІ. Принц Гаррі опублікував офіційну заяву

Пам’яті королеви Єлизавети ІІ. Принц Гаррі опублікував офіційну заяву
. Віндзор, Англія — 18 травня 2019 року: Королева Єлизавета II розмовляє з принцом Гаррі (Фото Стіва Парсонса / Getty Images)

Принц Гаррі, герцог Сассекський опублікував офіційну заяву присвячену пам'яті королеви Єлизавети ІІ, яка померла 8 вересня у віці 96 років.

Текст з’явився на сайті принца Гаррі та його дружини Меган Маркл.

"Вшановуючи життя моєї бабусі, Її Величності Королеви, та оплакуючи її втрату, ми всі згадуємо, яким вказівним компасом у своєму обов’язку вона була для багатьох. Нею захоплювалися та її поважали у всьому світі. Її непохитна витонченість та гідність були незмінними упродовж усього життя, і тепер є її спадком навіки. Давайте повторимо слова, які вона сказала, коли пішов її чоловік, принц Філіп, слова, які можуть принести розраду усім нам:

"Життя, звісно, складається остаточних розставань, так само, як і з перших зустрічей".

Бабусю, хоч це останнє розставання приносить нам великий смуток, я назавжди вдячний за всі наші перші зустрічі — з моїх найранішних дитячих спогадів з тобою, до зустрічі із тобою уперше, як із моїм Головнокомандувачем, до першої миті, коли ти зустріла мою дорогу дружину та обійняла своїх улюблених правнуків. Я дорожу цим часом, розділеними з тобою, та багатьма іншими особливими моментами між нами. За тобою уже сумуємо не лише ми, але й увесь світ. І, щодо перших зустрічей, ми зараз вшановуємо мого батька в його новій ролі, як Короля Чарльза ІІІ.

Дякую тобі за твою відданість службі. Дякую тобі за слушну пораду. Дякую тобі за твою заразливу посмішку. Ми теж посміхаємось, знаючи, що ти і дідусь зараз возз’єднались і обидва перебуваєте в мирі", — написав принц Гаррі.

Що відомо

  • Королева Єлизавета ІІ померла 8 вересня у віці 96 років у сімейному колі в замку Балморал на північному сході Шотландії.
  • Принц Уельський Чарльз після смерті своєї матері очолив Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії. Він керуватиме країною під іменем Чарльза III.
  • 9 вересня король Чарльз III вперше звернувся до народу з промовою після смерті його матері — королеви Єлизавети II. Монарх віддав їй шану та пообіцяв служити народові так само віддано.
  • У Лондоні Рада престолонаступництва 10 вересня офіційно оголосила Чарльза III королем Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії і 14 країн Співдружності націй.

Читайте також

Старший син королеви Єлизавети принц Чарльз став королем

"Вона була більше, ніж монархом". Як у світі реагують на смерть королеви Єлизавети II

На початок