"Обговорювали колір шкіри нашої дитини". Гаррі та Меган розповіли про расизм у Букінгемському палаці

"Обговорювали колір шкіри нашої дитини". Гаррі та Меган розповіли про расизм у Букінгемському палаці

"Обговорювали колір шкіри нашої дитини". Гаррі та Меган розповіли про расизм у Букінгемському палаці
AP

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл, які відмовились від королівського статусу та з 2020 року мешкають у Каліфорнії, дали перше велике інтерв'ю американській телеведучій Опрі Вінфрі. Герцогиня Сассекська Меган розповіла, що члени британської королівської сім'ї обговорювали колір шкіри її майбутньої дитини.

Двогодинний запис розмови Опри з принцом Гаррі та Меган Маркл вийшов в ефір американського телеканалу CBS увечері 7 березня.

Під час інтерв’ю Меган розповіла ведучій, що під час першої вагітності їй повідомили, що її син не отримає титул принца та охорону, на відміну від інших членів королівської сім'ї. Меган назвала це "грубим порушенням традицій", зазначає BBC.

"У них немає права це забирати. Коли я була вагітна, вони сказали, що хочуть поміняти традиції для Арчі. Цікаво, чому? Сама думка про те, що наш син не буде в безпеці, і думка, що перший небілий член цієї родина не отримає той самий титул, що й інші онуки...", – сказала вона.

Опра спитала у Меган, чи не пов’язане це рішення, на її думку, із расою дитини.

"Я дам вам чесну відповідь. У ті місяці, коли я була вагітна, у той самий період, коли йшли розмови, що йому не буде надано охорону і він не отримає титул, були також побоювання і розмови про те, наскільки темною буде його шкіра після народження", – відповіла герцогиня.

При цьому вона не розкрила, хто саме вів ці розмови.

"Про це було кілька розмов. Це мені передав Гаррі. Це розмови, які сім'я вела з ним. І мені здається, дуже важко було розглядати їх як ізольовані інциденти", – підкреслила Меган.

Принц Гаррі також сказав ведучій, що не може розповісти подробиці.

"Про цю розмову я ніколи не розкажу. У той момент мені було просто незручно, я був трохи шокований", – сказав Гаррі.

Гаррі також додав, що це сталося "на самому початку їхніх стосунків". За словами принца, найбільше його засмутив той факт, що члени королівської сім'ї не засудили публікації британських таблоїдів, в яких обговорювалася расова приналежність Меган.

Також принц Гаррі розкрив стать дитини, якою нині вагітна Меган Маркл. За його словами, подружжя чекає на дівчинку.

Що відомо

  • Герцогиня Сассекська Меган Маркл та британський принц Гаррі оголосили, що чекають на другу дитину
  • Американська акторка Меган Маркл та принц Гаррі, герцог Сассекський одружились у травні 2018 року.
  • Їх первісток – Арчі Маунтбеттен-Віндзор, народився 6 травня 2019 року.
  • Згодом вони оголосили про намір скласти основні обов’язки, пов’язані з королівською сім'єю Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. 18 січня стало відомо, що вони більше не використовуватимуть свій королівський титул і не отримуватимуть фінансування на виконання королівських обов'язків.
  • Від 31 березня подружжя припинило виконувати обов'язки членів королівської родини.
  • Герцогиня Сассекська Меган Маркл виграла позов проти видання Mail on Sunday, яке опублікувало рукописний лист написаний для її батька Томаса Маркла.

На початок