Муніципальний футбольний клуб "Миколаїв" програв гостям із Кіровоградщини

Муніципальний футбольний клуб "Миколаїв" програв гостям із Кіровоградщини Korabel TV sport production

19 липня у 25-му турі Першої ліги з футболу Муніципальний футбольний клуб "Миколаїв" програв футбольному клубу "Інгулець" з Кіровоградщини.

Гості матчу – футбольний клуб "Інгулець", які грали в жовтій формі, на десятій хвилині зустрічі могли відкривати рахунок у матчі. Проте після передачі з правого флангу Дениса Балана, півзахисник Ігор Загальський пробив над поперечиною з 11-ти метрів.

На 32-й хвилині господарі відкрили рахунок у матчі. Після передачі верхом від Руслана Паламара, з близької відстані пробив нападник Вадим Яворський – 1 : 0.

На 41-й хвилині гості розіграли стандартне положення, втім після удару головою Олега Синьогуба м’яч пролетів над воротами.

Вже у другому таймі, на 47-й хвилині гравці "Інгульця" зрівняли рахунок у матчі. Сольний прохід Дениса Балана завершився влучним ударом захисника в нижній кут воріт корабелів. На 53-й хвилині після передачі верхом Ніки Сітчінави у власні ворота забив гол захисник корабелів Богдан Кушніренко – 1 : 2.

На 58-й хвилині після довгої верхової передачі у нижній кут воріт пробив капітан корабелів Сергій Кравченко, але голкіпер гостей Богдан Шуст перевів удар на кутовий.

На 73-й хвилині півзахисник корабелів Руслан Паламар зі штрафного пробив вище воріт.

У підсумку арбітр зустрічі зафіксував кінцевий рахунок у матчі – 1 : 2 і це вже третя поспіль поразка корабелів. Після 25 зіграних матчів, МФК "Миколаїв" перебуває на 12-й позиції з 23-ма очками; "Інгулець" посідає перше місце, маючи 53 очки.

Наступний матч корабели зіграють 24 липня на виїзді проти футбольного клубу "Балкани" з Одеської області.