Зруйновані війною. На Миколаївщині відновили ще два мости

Зруйновані війною. На Миколаївщині відновили ще два мости

Зруйновані війною. На Миколаївщині відновили ще два мости
Відновлений міст на Миколаївщині, 31 травня 2023 року. Фото: Миколаївська ОВА

На Миколаївщині 31 травня відкрили проїзд двома відновленими мостами, що були зруйновані через російське вторгнення. Споруди ведуть через магістральний канал річки Інгулець у Широківській та Первомайській громадах.

Про це повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

За даними ОВА, у відбудові мостів взяли участь Державна спеціальна служба транспорту (ДССТ), фандрейзингової компанії United24 та їх донора АВТ Баварія.

Будівництвом займалися військовослужбовці 36-го шляхо-відновлювального Конотопського полку ДССТ.

"Вдячний військовим, які нас захищають і відбудовують зруйновані мости, донорам з усього світу UNITED24 та АВТ Баварія за відновлення мостів на деокупованих територіях. Людям, які пережили жах окупації потрібна ця підтримка, вони мають повертатися до звичного життя. У нас є ще зруйновані мости, які потребують відновлення. Будемо дуже вдячні за підтримку й надалі", – сказав Віталій Кім.

Що відомо про відновлення мостів на Миколаївщині

  • З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну у Вознесенському районі було підірвано чотири мости: два автомобільні та два залізничні.
  • У Снігурівській громаді 17 січня 2023 року ввели в експлуатацію тимчасовий міст через річку Інгулець. Попередню переправу, яку місцеві жителі називали Василівським мостом, зруйнували російські війська у листопаді 2022 року, коли відходили зі Снігурівки.
  • На Миколаївщині 15 березня 2023 року увели в експлуатацію два відновлених мости, які були зруйновані російськими військами в листопаді 2022 року. Одна переправа пролягає через річку Інгул у Воскресенській громаді, інший міст — через річку Інгулець у Снігурівській громаді.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок