5 головних новин 17 травня

5 головних новин 17 травня

Український військовий РСЗВ Град Бахмут 17 травня 2023
Український військовий несе снаряд для РСЗВ "Град" на передовій біля Бахмута, Донецька область, 17 травня 2023. AP Photo/Libkos

Пошкодження ЗРК Patriot після ракетної атаки РФ є мінімальними, зернова угода продовжується на два місяці, Польща готова до подальшої передачі Україні літаків МіГ-29. Суспільне зібрало 5 головних новин дня дуже коротко, аби ви лишались в курсі подій навіть за слабкого сигналу інтернету.

  1. Пошкодження ЗРК Patriot після ракетної атаки РФ 16 травня на Київ є "мінімальними" — CNN. Також речник Повітряних Сил Юрій Ігнат заявив, що знищити ЗРК Patriot одним ударом ракети "Кинджал" — неможливо.
  2. Зернова угода продовжується ще на два місяці — Ердоган.
  3. Зброя від партнерів. Франція вивчає можливість надання Україні далекобійних ракет Scalp. Польща готова до подальшої передачі Україні літаків МіГ-29.
  4. Гроші від партнерів. На саміті Ради Європи підписали декларацію про створення Реєстру збитків, завданих агресією РФ проти України. Україна залучить від Кореї до $8 млрд кредитних коштів на пільгових умовах.
  5. Комітет Палати представників США схвалив резолюцію щодо спецтрибуналу для РФ.

І новини по справі Князєва. Ексголова Верховного суду назвав своє затримання "неправомірним". Суд не задовольнив скаргу адвоката Князєва, який хотів оскаржити його затримання.

Якщо у вас поганий Інтернет-звязок, читайте полегшену версію сайту новин Суспільного.

Підпишіться на наш телеграм.

Усі останні новини про війну читайте тут. А про відновлення зв'язку та електрики — тут.

Головні новини з регіонів — тут.

Вибір редакції

На початок