"Маємо надію, що швидко відновимо". У Снігурівці на Миколаївщині відбудовують пішохідний міст

"Маємо надію, що швидко відновимо". У Снігурівці на Миколаївщині відбудовують пішохідний міст

"Маємо надію, що швидко відновимо". У Снігурівці на Миколаївщині відбудовують пішохідний міст
У Снігурівці відновлюють пішохідний міст,17 травня 2023 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

У Снігурівці на Миколаївщині станом на 17 травня відновлюють пішохідний міст. Переправу, яка зʼєднує місто з іншими населеними пунктами громади, підірвали російські війська, відступаючи з міста під час деокупації в листопаді 2022 року.

Про це журналістам Суспільного розповів начальник військової адміністрації Іван Кухта.

Довжина мосту становить близько 70 метрів. За словами Івана Кухти, до підриву конструкція була підвісною, тепер буде понтонною.

"Він в аварійному стані був ще до війни, потребував ремонту. Але, вже під час виходу російських військових звідси, вони підірвали його. Нині (станом на 17 травня — ред.) відновлюємо і маємо надію, що швидко відновимо. Вже пів року люди не мають можливості пересуватись цим мостом", — говорить Іван Кухта.

містт
Працівники за роботою. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Зараз ми виставляємо одну-дві площадки, потім на понтони і вперед. Хлопці вже повезли, зараз переїдемо на той бік. Бульдозер вже вантажиться.

До ремонту залучили комунальні підприємства та місцевих жителів.

містт
Над відновленням мосту працюють комунальники та місцеві жителі. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Зі слів начальника військової адміністрації, переправа сполучатиме Снігурівку з іншими населеними пунктами, звідки люди дістаються в місто у своїх справах.

Що відомо про відновлення мостів

  • У Снігурівській громаді 17 січня 2023 року ввели в експлуатацію тимчасовий міст через річку Інгулець. Попередню переправу, яку місцеві жителі називали Василівським мостом, зруйнували російські війська у листопаді 2022 року, коли відходили зі Снігурівки.
  • На Миколаївщині 15 березня 2023 року увели в експлуатацію два відновлених мости, які були зруйновані російськими військами в листопаді 2022 року. Одна переправа пролягає через річку Інгул у Воскресенській громаді, інший міст — через річку Інгулець у Снігурівській громаді.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram

Вибір редакції

На початок