"Укрпошта" випустила листівки з історіями сучасних героїв, записаних їхніми голосами

"Укрпошта" випустила листівки з історіями сучасних героїв, записаних їхніми голосами

"Укрпошта" випустила листівки з історіями сучасних героїв, записаних їхніми голосами
. Поштова марка "Доброго вечора, ми з України" та поштова листівка до неї, ілюстравтине фото: УНІАН

"Укрпошта" випустила 12 листівок з 14 історіями сучасних героїв, записаних їхніми голосами. Зокрема це розповіді бійців, волонтерів, музикантів, журналістів та працівників критичної інфраструктури.

Про це повідомляється на офіційній сторінці "Укрпошти" у Facebook.

Придбати листівки можна в центральних відділеннях Укрпошти та онлайн за посиланням. На листівках є QR-коди, за яким можна почути аудіоісторію героя чи героїні з зображення.

Серед героїв: командир полку "Азов" Денис Прокопенко, волонтерка Тата Кеплер, бійчиня Катерина "Пташка" Поліщук, журналіст Ігор Лаченков, військовий Олександр Будько з позивним "Терен" та інші.

"Історії змусять вас плакати. Але обіцяємо, це буде від відчуття гордості, приналежності та переконання "можу ще" в найтемніші часи", — написали в "Укрпошті".

У компанії додали, що створювали листівки 12 ілюстраторів — кожен з них відтворив у своєму стилі візуальні образи історій. Наприклад, листівку з Денисом Прокопенком намалювала його дружина Катерина.

Вартість однієї листівки складає 40 гривень. Весь прибуток "Укрпошта" обіцяє передати на дрони для Збройних сил Україні.

Нещодавно "Укрпошта" також офіційно ввела в обіг поштовий блок "Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу". 9 травня марки, присвячені штурмовим бригадам Нацгвардії, поліції та Держприкордонслужби, погасили штемпелем у київському головпоштамті.

Що відомо про тематичні марки "Укрпошти"

12 квітня 2022 року "Укрпошта" ввела в обіг марку, на якій зображені український воїн та російський військовий корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.

23 травня 2022 року "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". На ній додали слово "DONE", яке означає потоплення російського крейсера "Москва".

28 червня 2022 року "Укрпошта" ввела в обіг марку "Українська мрія", а 28 липня — четверту поштову марку за період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України".

"Укрпошта" запустила марку "Вільні, Незламні, Непереможні", присвячену Дню Незалежності України та шостому місяцю від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави.

14 жовтня 2022 року до Дня захисників і захисниць України "Укрпошта" запустила у продаж марки нової серії "Слава Збройним Силам України!". Кожна із 6 поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників.

4 листопада 2022 року "Укрпошта" випустила нову марку "Кримський міст на біс!".

6 грудня 2022 року "Укрпошта" ввела в обіг нові поштові марки "Зброя Перемоги".

24 березня 2023 року "Укрпошта" анонсувала нові поштові марки "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Випуск присвячений річниці звільнення Київщини. У блоці є конверт, на якому зібрані перші шпальти світових газет рік тому. А на конверті "Перший день" зображена схема наступу російських військ на Київ зі сторони цих міст.

На початок