На своєму полі ФК "Миколаїв" програв гостям зі столиці

11 липня у 23-му турі Першої ліги з футболу Муніципальний футбольний клуб "Миколаїв" програв київській "Оболоні Бровар".

На третій хвилині зустрічі кияни могли відкрити рахунок у матчі. Після передачі з правого флангу Ігоря Мединського, Олександр Гуськов пробив над поперечиною з 11-ти метрів.

На 33-й хвилині матчу нападник "Оболоні Бровар" Олександр Батальський пробив вище воріт.

МФК "Миколаїв" програв гостям із столиці

Після передачі гравця Миколаєва Дмитра Ульянова, з-за межами штрафного майданчику пробивав у нижній кут воріт капітан команди Андрій Ковальов, але голкіпер гостей Назарій Федорівський врятував від пропущеного гола.

На 74-й хвилині гості відкрили рахунок у матчі. Після подачі зі штрафного Ігор Мединський другим дотиком забив гол – 0:1.

На 91-й хвилині бразильський півзахисник пивоварів Гуті після помилки захисників та голкіпера корабелів встановив кінцевий рахунок у цьому матчі - 0:2.

Після 23-х зіграних матчів, МФК "Миколаїв" знаходиться на 12-й позиції з 23-ма очками; "Оболонь Бровар" посідає 6-ту позицію з 42-ма очками.

Наступний матч корабели зіграють 15 липня на виїзді проти кременчуцького "Кременя".