Оглянули 125 тисяч дітей. На окупованій Луганщині проводять медобстеження

Оглянули 125 тисяч дітей. На окупованій Луганщині проводять медобстеження

Оглянули 125 тисяч дітей. На окупованій Луганщині проводять медобстеження
. Лікарня у Покровську. Фото: Покровська центральна районна лікарня / Facebook

На окупованій території Луганської області пришвидшили темпи медичних обстежень дітей. 11 бригад медиків з РФ нібито оглянули 125 тисяч юних жителів так званої ЛНР.

Про це повідомили в Луганській ОВА.

"Окупаційна влада наразі вирішує, який саме відсоток юнаків та дівчат дозволити відправити на «оздоровлення» до віддалених регіонів Росії", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про дітей та освіту на окупованій Луганщині

За неофіційною інформацією адміністрації Москви, у лікарнях міста перебувають начебто на лікуванні 300 дітей з окупованих територій Луганщини.

Окупанти продовжують депортувати дітей захоплених територій Луганщини. З Лисичанська до РФ вони вивезли 50 старшокласників, нібито для підготовки та складання іспитів.

У тимчасово окупованому Старобільську Луганської області російська окупаційна влада примушує батьків віддавати дітей віком від 6 років до такого собі козацько-кадетського корпусу

Батьків школярів, які залишаються в окупованому Сватівському районі на Луганщини, змушують відправляти дітей на очне навчання.

На окупованій Луганщині батькам школярів погрожують позбавленням батьківських прав.

За даними Національного інформаційного бюро, безпосередньо до РФ депортували 4600 українських дітей, повернути вдалося 96.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок