Лувр знову відкрився для відвідувачів

Лувр знову відкрився для відвідувачів

Лувр знову відкрився для відвідувачів Associated Press

Вранці 6 липня перші відвідувачі змогли увійти до французького музею Лувр після скасування обмежувальних заходів, що тривали понад три місяці.

"Лувр відчиняє свої двері 6 липня 2020 року. Щоб забезпечити всім безпечне відвідування, Лувр змінює умови перебування: дотримання дистанції і носіння маски є обов'язковими", — повідомили на офіційній сторінці музею.

Більшість зал буде відкрита для відвідування, хоча близько 30% колекцій — будуть недоступними впродовж перших тижнів і місяців. Відвідувачі теоретично зможуть побачити понад 30 000 робіт на площі 45 000 квадратних метрів. У зв'язку з COVID-19 музей вирішив приймати групи до 25 осіб, яких оснащуватимуть гарнітурами та мікрофонами.

У виданні Le Monde зазначили, що 75% відвідувачів музею зазвичай становлять іноземці. Утім, поки тільки європейці з сусідніх країн зможуть повернутися до залів Лувру. Так надовго музей не закривався з часів Другої світової війни. Керівництво закладу очікує на три складні роки, усвідомлюючи, що загальна кількість проданих квитків у 2020 році буде дуже далекою від рекордних 10 мільйонів, досягнутих у 2018 році.

Що відомо

  • Міська влада Парижа відкрила для відвідувачів Ейфелеву вежу після понад трьох місяців перерви.
  • Карантин у Франції запровадили з 17 березня. Планувалось, що обмежувальні заходи триватимуть до 17 квітня. У країні зачинили школи, університети, кафе, готельно-ресторанні та туристичні заклади, а також запровадили низку інших заборон.
  • На початку березня у Франції скасували проведення 40-го Паризького книжкового салону, карнавалу в місті Ансі, а також закрили для відвідування один з найбільших музеїв світу Лувр.
  • За словами президента Франції Макрона, спалах COVID-19 у Європі становить для неї "екзистенційну загрозу" та може призвести до розпаду Шенгенської зони.
  • У травні французькі пивовари оголосили, що через карантин їм доведеться знищити 10 мільйонів літрів пива.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше