Чи існує Рада оборони Кривого Рогу – відповідь міськради

Чи існує Рада оборони Кривого Рогу – відповідь міськради

Чи існує Рада оборони Кривого Рогу – відповідь міськради
https://krmisto.gov.ua/

У Кривому Розі була утворена Рада оборони. Про це повідомили з виконкому Криворізької міськради у відповіді на інформаційний запит Суспільного Дніпра.

За документом, Раду оборони утворили, відповідно до пункту 6 указу президента України від 24.02.2022 року М.64/2022.

"Пунктом 6 зазначеного Указу президента встановлено обласним, Київській міській, державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування утворити ради оборони й забезпечити сприяння військовому командуванню в запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану", – сказано у відповіді на запит.

Таким чином, рішенням виконкому міської ради була утворена Рада оборони Кривого Рогу.

На запитання, коли саме було утворено зазначений орган та яким документом регламентується його діяльність, міськрада не відповіла.

Також вона не дала відповіді на запитання щодо статусу або посади, яку обіймає Олександр Вілкул на момент отримання запиту.

Що відомо про Олександра Вілкула та раду оборони Кривого Рогу

За словами голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака, такої посади, як очільник військової адміністрації Кривого Рогу, "фактично немає зараз". В інтерв'ю Суспільному в лютому 2023 року Лисак також зазначав, що проводяться перевірки щодо правового статусу та діяльності Олександра Вілкула.

Читайте також

У Чернігові утворили міську військову адміністрацію

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок