Який вигляд матиме Алея слави у Слов'янську

Який вигляд матиме Алея слави у Слов'янську

Який вигляд матиме Алея слави у Слов'янську
Алея слави у Слов'янську. Фото: Facebook / Вадим Лях

Начальник Слов'янської МВА Вадим Лях показав проєкт Алеї слави, яку облаштують у місті. Проєктом передбачена зелена зона, лавочки для відпочинку, місця для паркування, монумент воїнам, які віддали життя за Україну.

Як саме виглядатиме пам'ятник, поки що не визначили, зазначив Лях. У громаді провели онлайн-голосування щодо вигляду монумента. Із семи представлених ескізів, 22% голосів слов'янці віддали проєкту №7, авторкою якого є Марія Уварова.

Монумент воїнам у Слов'янську. Фото: Facebook / Вадим Лях
Монумент воїнам у Слов'янську. Фото: Facebook / Вадим Лях

"Але перше місце дісталося варіанту "відкласти вибір проєкту до Перемоги". За це проголосували 37% мешканців, які взяли участь в опитуванні. Тому поки що монумент залишиться абстрактним. Новий конкурс із його створення проведемо, коли переможемо у війні", — зазначив Вадим Лях.

Що відомо

Для створення Алеї слави у Слов'янську на Донеччині обрали ділянку на бульварі Героїв Крут. Наразі там проходять роботи з благоустрою території, повідомив 24 березня начальник МВА Лях.

У Слов'янську проводять голосування до 15 квітня за варіанти скульптури, яка буде відкривати Алею Слави у місті. На вибір представлено 7 ескізів, також можна проголосувати за відтерміновування голосування, до перемоги України.

Читайте також

У Добропіллі планують облаштувати алею слави і меморіал на честь загиблих воїнів громади

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок